Jump to content

Kamil@

Klubowicz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Almere

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za podpowiedzi. A co sądzicie o odpieniaczu? Czy ktoś może coś napisać nt filtra osmozy Aqarium Demi 75?
 2. Zastanawiam się nad takim sprzętem: - odpieniacz białek bubble-Magnus C6 520L/h - pompa obiegowa jebao DCP 3000 z regulacją - pompa cyrkulacyjna Jecob sow4 z regulacją - grzałka Eihem z termostatem TS RH 250 watt - filtr osmozy Aqarium Demi 75 Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy to jest dobry sprzęt i odpowiednio dobrane parametry do takiego akwarium?
 3. Dzięki za podpowiedź co do lampy, ale tak jak napisałem powyżej, będę startować na lampach T5 i zastanawiałem się tylko czy żarniki będą odpowiednie. Dzięki za podpowiedź co do lampy, ale tak jak napisałem powyżej, będę startować na lampach T5 i zastanawiałem się tylko czy żarniki będą odpowiednie.
 4. Witam, Jestem w trakcie kompletowania mojego pierwszego morskiego akwarium, dlatego mam prośbę do bardziej doświadczonych kolegów o pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Akwarium będzie miało wymiary 90 x 50 x 55cm, 239l plus sump 78 x 35 x 35. Zamierzam tam zamontować lampę 4 x T5 39W. Jedną taką już posiadam, a drugą zamierzam dokupić. Posiada ona dwie świetlówki: 10000K day light i actinic blue. Czy one będą odpowiednie dla korali? Zamierzam tam hodować korale miękkie i LPSy. Z czasem zamierzam dołożyć jeszcze jakieś LEDy. Czy mógłby ktoś polecić jakiś odpowiedni, dobry sprzęt do mojego akwarium? Chciałbym dobry sprzęt (mam na myśli odpieniacz, pompy, itp) w średniej cenie. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.