Jump to content

Edek

Klubowicz.
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Ostróda

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Edek

  Pompa VSC 10000 -DC

  Szukam pompy VSC10000-DC do odpieniacza SKIMZ Oval SV253 bo moja coraz częściej odmawia posłuszeństwa. W internecie ten model jest niedostępny ale może ktoś z was ma już doświadczenia z zamiennikiem lub inną wersją (nowszą ) tej pompy.
 2. Witam Mam na sprzedaż duncanopsammia axifuga ,która dość mocno mi się rozrosła. Cena za jeden polip 20 pln. Koral tnę bezpośrednio przed zakupem i nie kleję do żadnych podstawek. Koral do zdjęcia podrażniłem żeby było widać jaki jest układ "mordek" Możliwa wysyłka od stówki. Pozdrawiam
 3. Mam CP40 i od samego początku jest bardzo cicha . Głośność porównywalna z innymi pompami , w zasadzie nie przeszkadzająca w niczym więc myślę ,że opowieści o "traktorze" to musi być uszkodzenie lub złe złożenie pompy.
 4. Mojego zabiła ospa i nigdy nie ruszył nic oprócz mrożonek. Bardzo fajna rybka, zawsze widoczna i bezproblemowa.
 5. Rozmawiałem z właścicielem jednego ze sklepów i podobno nie jest łatwo tą rybę kupić u importera
 6. Witam Szukam Neocirrhites armatus(Flame Hawkfish) od dłuższego czasu . Może ktoś z was orientuje się czy w naszym pięknym ta rybka jest do kupienia ?
 7. Uważam ,że jest doskonała. Cicha i jakby mniejsza i "smuklejsza" od maspecta (mówię bo mam ). Sterowanie jak we wszystkich Jebao przez sterownik, moje 120 cm. akwarium rozbujało koncertowo. jednym zdaniem : fajna pompa z dużymi możliwościami za niedużą kasę a jak jeszcze wypuszczą moduł wifi , który ma być na dniach to będzie bajka. :thumbsup:
 8. Tak tylko ta guma znajduje się wewnątrz akwarium i amortyzuje również drgania pompy . Nie wspomnę ,że szyba w moim akwarium ma 15 mm. grubości
 9. Napisałem wyżej Jebao RW-8 , pasuje również z koralii bo dopasowałem ale i tak brakuje mi jednej. Duży uchwyt Guma ma średnicę około 7 cm.
 10. Jebao RW-8 ale dopasowałem też od koralii 2 tyle ,że nadal nie mam jednej.
 11. Czy wie ktoś może gdzie kupię gumę do uchwytu pompy cyrkulacyjnej ? Moja chyba ze starości lub wpływem wody zaczęła się "utleniać" na krawędziach i rozpuszczać brudząc wodę. Gumka ma średnicę około 7 cm.
 12. Tak właśnie mi to wyglądało bo podczas śledzenia przesyłki towar wylądował UK a pózniej przez Niemcy dotarł do mnie.
 13. Gwarancja w sklepie w Hongkongu, Jutro postaram się napisać do fish street i dowiedzieć jak to dokładnie wygląda. Chociaż robiłem tam już zakupy kilka razy i nigdy nie musiałem nic reklamować
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.