Skocz do zawartości
Daniel00

[S]Boyu - MT 30 + nocne+ wentylatory+ nowa pompa OBNIŻKA

Rekomendowane odpowiedzi

Boyu - MT 30

Dodatkowo:

Oświetlenie nocne - 2 listwy LED ( niebieskie)

3 dodatkowe wentylatorki zapewniające chłodzenie

NOWA POMPA OBIEGOWA Flamingo 380l/h

Przyklejony termometr MARINA

pokrywą ze świetlówką 18W - włącznik światła znajduje się na pokrywie ( ŚWIETLÓWKA PC: Światło białe i aktycznicne)

Panel filtracyjny zapewniający doskołałą filtrację. Można w nim umieśćić dużą ilość wkładów filtracyjnych,odpieniacz czy grzałkę.

Stan akwarium oceniam na bardzo dobry ( ma kilka drobnych peknięć wewnątrz pokrywy - stało się tak podczas montowania ledów, ryski na szkle praktycznie nie widoczne, delikante otarcia góry- w skrócie normalne ślady kilkumiesięcznego użytku, ew. można jeszcze doczyścić bo są ślady słonej wody ;)).

Używane niecałe pół roku ( służyło jako nano-rafa). Sprzedaję bo mam większe.

W razie pytań proszę o kontakt. Więcej zdjęć na e-maila ( również w pełnym rozmiarze).

kontakt :

daniel6589@op.pl lub PW

UWAGA:

Wysyłka kurierem ! Ew. pocztą ale koszty podobne. Koszty z ubezpieczeniem i oznaczeniem "Uwaga Szkło, ostrożnie " itp.

PP ekon. 46

PP prio 55

kurier ( polecam) 52

Cena :

Dowiadywać się. Akwarium jest na allegro, wywoławcza wynosi 250 zł, dla forumowicza zakończę aukcję przed czasem.

pokrywarodek.jpg

akwariumx.jpg

rodek1.jpg

grajv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się mogę wtrącić to oznaczenia na paczce w stylu :" ostrożnie szkło, uwaga, itd" nic nie dają bo "papier przyjmie wszystko" i to tylko nic nie znaczący napis.

Na tego typu przesyłki wykupuje się opcję "przesyłka na warunkach szczególnych",

polega na przyjęciu, przemieszczeniu i doręczeniu/wydaniu przesyłki oraz traktowaniu jej ze szczególną ostrożnością.

W innych przypadkach nikt się z paczką nie pier**li, czego byś na niej nie napisał :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka którą dajesz na poczcie z takim oznaczeniem automatycznie jest jako na warunkach szczególnych więc wiem co piszę. U kurierów takie oznaczenie dużo daję poniewaz ciagle wysyłam coś delikatnego i nigdy nie miałem problemu. Nie oznaczysz paczki na poczcie "szkło" czy "ostrożnie" bez dopłaty za "warunki szczególne" więc jest to jednoznaczne. Wystarczy przeczytać regulamin PP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka którą dajesz na poczcie z takim oznaczeniem automatycznie jest jako na warunkach szczególnych więc wiem co piszę. U kurierów takie oznaczenie dużo daję poniewaz ciagle wysyłam coś delikatnego i nigdy nie miałem problemu. Nie oznaczysz paczki na poczcie "szkło" czy "ostrożnie" bez dopłaty za "warunki szczególne" więc jest to jednoznaczne. Wystarczy przeczytać regulamin PP :)

No nie do końca, bo na sortowni człowiek do, którego trafi ta paczka może potraktować ją jak kamień i rzucić na glebę i potem na wózek czy paletę:)

A to, że kilka razy wysłałeś coś delikatnego i doszło całe nic nie znaczy bo w końcu zdarzy się ten pierwszy raz.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka którą dajesz na poczcie z takim oznaczeniem automatycznie jest jako na warunkach szczególnych więc wiem co piszę. U kurierów takie oznaczenie dużo daję poniewaz ciagle wysyłam coś delikatnego i nigdy nie miałem problemu. Nie oznaczysz paczki na poczcie "szkło" czy "ostrożnie" bez dopłaty za "warunki szczególne" więc jest to jednoznaczne. Wystarczy przeczytać regulamin PP :)

O widzisz, u mnie na poczcie kiedyś wysyłałem właśnie coś co nie był o delikatne ale opisałem na paczce ostrożnie, itd to pani w okienku poinformowała mnie o tym, co napisałem powyżej.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczty Polskiej nikomu nie polecam. Rozmawialem kiedys z gosciem ktory robi przeladunek paczek i rzuca sie wszystkim, bo czasem jest tylko kilka minut i pociag jedzie dalej.

Dostalem kiedys lampe UV w czesciach, mimo warunkow szczegolnych i masy ostrzezen, ale po 2miesiacach udalo sie wytargac odszkodowanie(10-krotnosc kosztu nadania). Tylko kurier!


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... zakładając że przedmiot tu sprzedawany znajdzie nabywcę... bo jak na razie to coś cienko to widzę...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczty Polskiej nikomu nie polecam. Rozmawialem kiedys z gosciem ktory robi przeladunek paczek i rzuca sie wszystkim, bo czasem jest tylko kilka minut i pociag jedzie dalej.

Dostalem kiedys lampe UV w czesciach, mimo warunkow szczegolnych i masy ostrzezen, ale po 2miesiacach udalo sie wytargac odszkodowanie(10-krotnosc kosztu nadania). Tylko kurier!

A to dobre. Myślisz że w firmach kurierskich jest inaczej? czasem na przeładunek tira na 33 palety jest 20 min, niech kierowca złapie opóźnienie z 10 min i wtedy nikt nie zwraca uwagi na nalepki, taka jest smutna prawda.

I tak największym powodem uszkodzenia przesyłek jest nadający - mówiąc prosto z mostu w Polsce jest spory odsetek kretynów:D

Brak oznaczeń na paczkach, brak zdefiniowanej wartości paczki i brak ubezpieczenia - fakt płaci się za to wszystko ale wtedy nie byłoby problemów i płaczu w internecie, że kurier wręczył mi uszkodzoną paczkę.

Aaaa zapomniałem o najważniejszym w zasadzie najprostszym sposobie, o którym dalej bardzo wielu ludzi nie wie czyli o otworzeniu paczki przy kurierze. Każdy kurier ma przy sobie druki reklamacyjne, coś jest nie halo to wypisujemy i po problemie - w teorii;]

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kurierem jest dobre to, że ma protokół i można spisać protokół. Ale to nie temat na takie rozmowy, ja na kurierze sie jeszcze nie zawiodłem a na Pp owszem.

Warszawiaku, dziekuję za wyrażenie Twojej opinii ale nie tworzyłem tematu po to żeby ją poznać także możesz sobie darować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Warszawiaku, dziekuję za wyrażenie Twojej opinii ale nie tworzyłem tematu po to żeby ją poznać także możesz sobie darować :)

Hehehe :thumbsup:


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! OBNIŻKA ! Cena 220 zł. Jeżeli akwarium się nie sprzeda w ciągu kilku dni to zostaje u mnie. W każdej chwili może zostać sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.