Skocz do zawartości
luft

GaduGadu - jakiś zamiennik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Męczy mnie gadu gadu i jego reklamy. Chciałbym w nowym kompie zainstalować jakiś kompatybilny i bezproblemowy zamiennik tego popularnego komunikatora. Coś moze polecicie? pozdro. luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie gadu gadu i jego reklamy. Chciałbym w nowym kompie zainstalować jakiś kompatybilny i bezproblemowy zamiennik tego popularnego komunikatora. Coś moze polecicie? pozdro. luft

Hej,

Sam używam AQQ jest rewelacyjny...chyba najlepszy zamiennik do tej pory.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

Polecam AQQ - używam już baardzo długo i jestem zadowolony. W dodatku szata graficzna programu jest o wiele ładniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, szybkie i skuteczne - WTW


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz dłubać to MIranda ja używam Tlenu/Tlena (?)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Kadu, linuksowa wersja, ale wyszła też na windowsa. Jeszcze masz kombajny typu Palringo który łączy w sobie wiele komunikatorów.

Ale Kadu jest chyba najmniejsze, najlżejsze i najbardziej prymitywne :) Robi za komunikator a nie automat do wyświetlania reklam.

http://www.kadu.im/w/Pobierz:Windows

I tam w niektórych wersjach są takie 'myki' że pokazuje Ci że ktoś się zalogował na "niewidocznym" devil5.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Kadu jest super >> POLECAM!

Moim zdaniem najbardziej prymitywne jest gg bo to zwykły "reklamowy kombajn"...

Kadu jest bardzo rozbudowane. Ma wszystkie potrzebne opcje, całkiem sporo dodatkowych wtyczek, jest proste w obsłudze i bardzo funkcjonalne więc wcale nie jest prymitywne. W dodatku działa na systemach z rodziny Linux, BSD, Windows oraz Mac OS X. Powiedział bym więc raczej że jest bardzo nowoczesne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Kadu jest super >> POLECAM!

Moim zdaniem najbardziej prymitywne jest gg bo to zwykły "reklamowy kombajn"...

Kadu jest bardzo rozbudowane. Ma wszystkie potrzebne opcje, całkiem sporo dodatkowych wtyczek więc wcale nie jest prymitywne.

Ja używam jak najstarszych wersji, są najszybsze i prymitywne w dobrym tego słowa znaczeniu - pozbawione zbędnych wodotrysków.

Pierwszy raz zainstalowałem na Kubuntu i nie używam już niczego innego :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam AQQ i polecam - świetny


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, nie wiedzialem ze tak duzo wartych jest...

szybka wyliczanka i padło na WTW - dzieki Camellot i reszcie za propozycje

dodam ze programik super "lekki" i smiga miło :)

mam 3 morszczakow w 1 okienku w zakładkach na rozmowie i super działa :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego przy aktualizacjach czytając opis można uśmiać się do łez :)


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy ktorys z w/w komunikatorow jest kompatybilny z GG pod wzgledem przesylania plikow i grafik?

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTW wyskoczył mi własnie komunikat Crash Reporter: "Przykro mi to pisać, ale Twój komunikator wywinął orła. Program stworzył zrzut pamięci procesu, jesli byłbyś tak miły wysłać go do autorów, to istnieje szansa, że ustala co ten."


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie: WTW i żaden inny, żadne AQQ, żadne Mirandy. Działa w nim wszystko + jeszcze więcej, jest tak lekki że zniesie go nawet stary dziadek


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dlugo uzywalem PSI z wlasnym serwerem Jabbera i transportem do GG ;) Teraz WTW albo GG for Android ;) AQQ bylo jakies niepotrzebnie rozdmuchane o opcje ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy używam Kadu, w domu Mirandy. Generalnie cokolwiek jest dobre tylko nie GG :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.