Skocz do zawartości
Zicher88

Chory błazenek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od dwuch dni jestem posiadaczem parki błazenków wczoraj wieczorem zauważyłem dziwne biale plamki na obu rybkach, wstając dzisiaj rano spotkała mnie tragedia jeden z błazenków niezyje był to ten mniejszy który niebył skory do jedzenia i zachowywał się dziwnie ,druga rybka puki co żyje ,wstawiam zdjecie chorego błazenka prosząc o identyfikację jego choroby. Od godziny siedze na forum i czytam na temat chorób ale niejestem pewien czy dobrze rozpoznam wacham się między brooklynellą a oodinozą ,proszę o szybką diagnoze post-12761-0-40859100-1353836171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz nazwy choroby...ja bym już dawno leciał do zoologicznego po preparat bakteriobójczy.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kup od razu pokarm z czosnkiem.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja teraz do zoologicznego polece ? jest niedziela wytrzyma do jutra ?....moge jakoś mu pomóc np do pokarmu dodać czosnek bo puki co przyjmuje pokarm ,mam też błękit metylowy ,abioseptyne, bactosan, pozostałości po akwarium słodkowodnym czy którys z tych preparatów mogę użyć na dzień dzisiajszy tak aby do jutra błazenek przeżył a jutro po pracy kupię cos lepszego ?

Edytowane przez Zicher88 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popytaj w dyżurującej aptece w okolicy czy nie mają formaliny


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Karvinie jest sklep zoologiczny?. Może coś mają.

http://www.ockarvina.cz/

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety rybka Nie przeżyła, zareagowałem zbyt puzno :wallbash: ...moja wina!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.