Skocz do zawartości
orzel

Sprzedam korale, ukwiały, tanio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry chciałem przeprosić że pierwszy post zaczynam od sprzedaży, ale wczesniej nie miałem okazji korzystać z tego forum- od około 10 lat jestem zagorzałym akwarytą morskim i swoją wiedzę zdobywałem z ksiązek i własnych błędów. Niestety przyszła pora na sprzzedaż akwarium ponieważ wyjeżdzam za granicę z rodziną. Nie wiedziałem, gdzie mogę się "pozbyć" życia i razem z córką znaleźlismy to forum.

To co mam na sprzedaż:

- Acropora 2 rodzaje (niestety nie znam nazw) fioletowo- biała, beżowa- szczepka ok 10cm- 70-100zł

- Briareum ok 15cm- 50zł

- Grzybki zielone i różowe po 10 szt z każdego koloru- 10zł/szt

- Ukwiał quadricolor red x2- 150zł

- Sarcophyton ok 10cm - 50zł

- euphillia ok 10-12 główek- 150zł

- zoa niebiesko czerwone ok 100 polipów- 50zł

- zoa brązowe z zielonym środkiem ok 50-60 polipów- 35zł

- caulastrea furcata fluo w sumie ok 20- 30 główek- 10zł główka

- żywa skała ok 10 kg- 200zl

Preferowana wysyłka pkp lub pks, gdzie jest bezpośrednia wysyłka lub ostatecznie kurierem, odbiór osobisty możliwy w Puławach w okolicach godziny 21 ponieważ dopiero wtedy jestem wolny po pracy.

Z powodu tego wyjazdu zależy mi na jak najszybszej sprzedazy. Przy większych ilościach kupna cena do negocjacji.

Pozdrawiam :)

post-19964-0-46068500-1363898953_thumb.jpg

post-19964-0-08403500-1363898964_thumb.jpg

post-19964-0-22292400-1363898973_thumb.jpg

post-19964-0-22754300-1363898986_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzupełnij ofertę o zdjęcia życia, które wymieniłeś, a nie ma ich na załączonych wcześniej.

Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Cześć Jeśli wysyłasz życie ,bo nie wiem z jakiego miasta jesteś to chciałabym kupić zoa niebiesko czerwone i to co wygląda jak zielona trawka zapomniałam nazwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jeśli wysyłasz życie ,bo nie wiem z jakiego miasta jesteś to chciałabym kupić zoa niebiesko czerwone i to co wygląda jak zielona trawka zapomniałam nazwy :)

clavularia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry chciałem przeprosić że pierwszy post zaczynam od sprzedaży, ale wczesniej nie miałem okazji korzystać z tego forum- od około 10 lat jestem zagorzałym akwarytą morskim i swoją wiedzę zdobywałem z ksiązek i własnych błędów. Niestety przyszła pora na sprzzedaż akwarium ponieważ wyjeżdzam za granicę z rodziną. Nie wiedziałem, gdzie mogę się "pozbyć" życia i razem z córką znaleźlismy to forum.

To co mam na sprzedaż:

- Acropora 2 rodzaje (niestety nie znam nazw) fioletowo- biała, beżowa- szczepka ok 10cm- 70-100zł

- Briareum ok 15cm- 50zł

- Grzybki zielone i różowe po 10 szt z każdego koloru- 10zł/szt

- Ukwiał quadricolor red x2- 150zł

- Sarcophyton ok 10cm - 50zł

- euphillia ok 10-12 główek- 150zł

- zoa niebiesko czerwone ok 100 polipów- 50zł

- zoa brązowe z zielonym środkiem ok 50-60 polipów- 35zł

- caulastrea furcata fluo w sumie ok 20- 30 główek- 10zł główka

- żywa skała ok 10 kg- 200zl

Preferowana wysyłka pkp lub pks, gdzie jest bezpośrednia wysyłka lub ostatecznie kurierem, odbiór osobisty możliwy w Puławach w okolicach godziny 21 ponieważ dopiero wtedy jestem wolny po pracy.

Z powodu tego wyjazdu zależy mi na jak najszybszej sprzedazy. Przy większych ilościach kupna cena do negocjacji.

Pozdrawiam :)

zoa czerwone.zoabrazowe,euphilia telefon 660061122. odbior osobisty.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akropory PW. Telefon 696820951:


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Lublinie nie bywasz? Może jakieś zdjęcia tego co w opisie albo całego akwarium. W weekend ewentualnie można podjechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry chciałem przeprosić że pierwszy post zaczynam od sprzedaży, ale wczesniej nie miałem okazji korzystać z tego forum- od około 10 lat jestem zagorzałym akwarytą morskim i swoją wiedzę zdobywałem z ksiązek i własnych błędów. Niestety przyszła pora na sprzzedaż akwarium ponieważ wyjeżdzam za granicę z rodziną. Nie wiedziałem, gdzie mogę się "pozbyć" życia i razem z córką znaleźlismy to forum.

To co mam na sprzedaż:

- Acropora 2 rodzaje (niestety nie znam nazw) fioletowo- biała, beżowa- szczepka ok 10cm- 70-100zł

- Briareum ok 15cm- 50zł

- Grzybki zielone i różowe po 10 szt z każdego koloru- 10zł/szt

- Ukwiał quadricolor red x2- 150zł

- Sarcophyton ok 10cm - 50zł

- euphillia ok 10-12 główek- 150zł

- zoa niebiesko czerwone ok 100 polipów- 50zł

- zoa brązowe z zielonym środkiem ok 50-60 polipów- 35zł

- caulastrea furcata fluo w sumie ok 20- 30 główek- 10zł główka

- żywa skała ok 10 kg- 200zl

Preferowana wysyłka pkp lub pks, gdzie jest bezpośrednia wysyłka lub ostatecznie kurierem, odbiór osobisty możliwy w Puławach w okolicach godziny 21 ponieważ dopiero wtedy jestem wolny po pracy.

Z powodu tego wyjazdu zależy mi na jak najszybszej sprzedazy. Przy większych ilościach kupna cena do negocjacji.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektore wciaz aktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Mieszkam w Mikolowie koło Katowic. Trochę mam daleko.Szkoda,że nie wysyłasz poczta, bo bardzo mi zależy na zoa czerwono niebieskim. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw


Zawsze staram się trzymać prawidłowe parametry - jestem sługą dla moich akw.

brygada3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zostalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli coś masz jescze to daj znać jesteśmy z lublina więc możemy umówić się nawet jutro :)


7171_7342.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o ostrożność z Tym gościem. Posłałem pieniążki na wyznaczone konto, on mi dał numer do swojej córki która i tak nie odbiera.

Zero kontaktu ! Paczka miała wyjść wczoraj dobrze że nie jechałem bo ani mnie nie raczył poinformować że nie zostało wysłane.

Piszę by nie nabił w butelkę jeszcze kogoś. Na razie poczekam jeszcze ale coś czuję że sprawa po cichu się nie zakończy.

Jeśli ktoś posłał już pieniążki to proszę o kontakt na PW.

Edytowane przez Sebastiann2 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ciekawie jest widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem 110zł w powietrze...Zero kontaktu od przelewu chociaż widać że pan się loguje...


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja narazie nie wplacam za ukwialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi przyslal dane do przelewu niby swojej córki to też olałem goscia [data rejestracji 20 03 2013 ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze splacacie jakis kredyt na telewizor w media markt haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mozliwe ze chęć posiadania koralików oślepia tak bardzo?

Pierwszy post i od razu sprzedaz-to powinno dac do myslenia


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma do splacenia maly kredycik na aparacik, wyslijcie mi tez cos kasy , korali na sprzedaz co prawda nie proponuje, ale w bambuko was nie robie ....:)a tak naprawde to doszly te paczki do was ..?


5778_5861.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem początkującym morszczakiem i nowy na forum ale swoje lata mam a to od początku za przeproszeniem "śmierdziało". Nie ma nić za darmo (przynajmniej od nieznajomego) a na pewno w promocję nie ma co wierzyć. Jak ktoś ma takie hobby jak My to na pewno musi być zarejestrowany na jakimś forum forum tematycznym. Raczej w naszym pięknym kraju nie da się samemu z siebie prowadzić akwa morskiego. Pozdrawiam wszystkich i życzę mimo wszystko wesołych świąt Bożego narodzenia - a to nie te święta aura mnie zmyliła.

Pozdrowionka i jak najmniej takich sytuacji i najlepszego w nowym roku - ups znowu - ale ten śnieg może zmylić

PS to taki żarcik do tego smutnego wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, który nie jest zarejestrowany na żadnym forum, a prowadzi morszczaka 7lat. Co nie zmienia faktu, że w takiej sytuacji jak ta nic bym wysyłkowo od niego nie kupił.

Wesołego rzucania śnieżkami w lany poniedziałek. Niezły prima aprilis.

Pozdrawiam, Marek (z tapatalk)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie zmienia to faktu że jak się coś kupuje (nawet byle co) to jest zasada ograniczonego zaufania i można np za pobraniem albo co a nie przedpłata i kasa w kosmos. Admin też powinien jakieś ostrzeżenie dać.

W poniedziałek wojna na śnieżki tak na prima aprilis zamiast wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.