Skocz do zawartości
luft

Bałtyckie plaże - dobre i te, które odradzacie

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o Wasze opinie. Szukam fajnej plaży w miarę czystej, bez tysięcy miliona ludzi na m2 oraz stereo rąbaniny z głośników. Jakie miejsca polecacie, a które nie. Możecie też napisać jakie polecacie okoliczne atrakcje, które się Wam podobały.

Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja polecam Dziwnów.

Bardzo ładne miejsce i fajnie usytuowane

Z jednej strony morze a z drugiej zatoka

Niedaleko masz Międzyzdroje Latarni morską w Niechorzy


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świnoujście... czysta wieeeeelka plaża - ale full ludzi niestety :(


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowy - szeroka plaża. Przy wejściach dużo ludzi, ale trochę dalej, dużo miejsca. Ale oczywiście parawan to rzecz święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddabie, Debina, osady sezonowe, male nieznane zupelnie miejsciwosci.

Plaze bez smoeci, piekne klify, spokoj, malo ludzi.

Idelane miejsce na zlot


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Hel dziką plaże, robisz co chcesz i kiedy chcesz ;)

Chyba kojarzę to miejsce. To tam gdzie ten sosnowy las którym idziesz 30 min. w jedną stronę ? :)


Szkiełko 260x70x85, sump 140x50x55, BK 300, AM Ecorunner 9000, 3x Tunze 6105 na kontrolerze, 700W Led, komputer, pompy dozujące... 150 kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Przez ten las idzie się najdłużej 15 minut... 30 minut to idzie się z portu na szwedzką górkę. W Helu morze jest z 3 stron. Zawsze jest więc chłodny wiaterek i nie ma tam komarów. Woda jest czysta i ciepła, w okolicach szwedzkiej górki nawet w sierpniu plaża jest nie zadeptana i czysta [ nie tak jak w sopocie...]. W dodatku w helu jest świetne łowisko krewetek bałtyckich i atlantyckich. Ja zawsze je tam łapie. W tym roku przywiozłem ok 20 - 30 sztuk i chcę je rozmnożyć. Są tam piękne "wydmowe" lasy zrośnięte mchami. Z Helu można popłynąć promem do Gdyni Sopotu i Gdańska. Świetne wakacyjne miejsce noclegowe.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam miejscowosc Limo na wyspie Ruhnu.

sent from my Jiayu G3S


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najspokojniej, piękna szeroka plaża... to tylko Białogóra

Dokladnie Dębki-Bialogora , z dzieciakami w sam raz. Tyle ze te najlepsze plaze okupuja golasy :p

via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Łebę , jestem tam co roku , ludzi mnóstwo , ale akurat ja lubię taki klimat.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już drugi raz z rzędu byłem w Pogorzelicy/Niechorze,jest spokojnie dla rodzin z dziećmi,w pochmórne dni jest tam basen kryty w hotelu Sandra spa(w tym hotelu widziałem też najwiąkszę akwarium z glonami morkie oczywiście warto się przejść popatrzeć jak własciciel zaniedbał to akwarium ma chyba z 5metrów długości)nie ma mega imprez do 4 rano wszędzie blisko najważniejsze ze do plaży bo jakieś max 100m,no i woda jest czysta,mają nawet błękitną flage.Z atrakcji jest tam fajna latarnia morska i klif z deptakiem,a plaża można w godzinkę dojść do Trzęsacza pooglądać ruiny kościoła na skarpie i polatać motolotnią za 100zł za 15 min,nie polecam odwiedzania pseudo oceanarium które jest w Niechorzu bo nie ma co oglądać.

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darłówek piękna miejscowość port ze statkami rybackimi jak i z pirackimi którymi można wypłynąć w morze. Dwa razy w tygodniu dobija do portu statek Żegluga Gdańska która płynie na Bornholm wycieczka jednio dniowa.Latarnia morska do zwiedzania,falochron jak ktoś lubi można po moczyć kija coś dla dużego i małego w razie nie pogody ok 5km do Darłowa polecam jak ktoś lubi wędrówki po zamkach zamek Książąt Pomorskich albo spływ kajakowy po rzece Wieprza


6808_7588.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jastarnia, urokliwa miejscowość z niezatłoczoną plażą (byłem od początku lipca, a w sumie w Jastarni drugi raz).

po drugiej stronie zatoka z molo i baza dla surferów, ścieżki dla rowerów, port z możliwością rejsów tramwajem wodnym.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogorzelica koło Niechorzy, czysto, cicho, bez 20os na m2...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Międzyzdroje.Plaża Wolińskiego PN, niedaleko schodów.

Za Amber ludzi jest coraz mniej,coraz mniej aż w końcu cisza i spokój

A do tego zajefajna miejscowość,tanie pensjonaty,sporo knajp z dobrym jedzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.