Skocz do zawartości
Lizard

reefMAX by Lizard

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie pieni :) dopóki obiegu nie ogarne to jej nie wrzucę. Miałem wczoraj wieczorem zmierzyć tą średnice od pompy rm, ale coś mi wypadło i już nie miałem jak i kiedy. Jak ktoś się poświęci to dziś powinny być zdjęcia. Sam bym zmierzył, ale zanim do domu dojade to wszystkie sklepy będą zamknięte...:banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam krab kosmita ? pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#338941 luft :

i jak tam krab kosmita ? pozdro

Sprawił, że populacja kiełży zmalała, chyba przesiedlę go do innego zbiornika, a w jego miejsce trafi lybia tesselata, mam sentyment do tego zwierzaka :)

Dziś porcelanka zrzuciła wylinkę, już ma piękne pokaźne szczypce, to chyba najpiękniejszy krab porcelanowy jakiego widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do zbiornika trafiła Gramma loreto prosto z USA, parka Synchiropus splendidus i maleńka rozgwiazda piaskowa.

Widok tańczących mandarynów, polujących wspólnie i zaganiających kiełże, aż w końcu śpiących razem - bezcenne :p

Gramma jest maleńka i piękna, od razu znalazła swoją norkę przed którą paraduje. Rozgwiazda piaskowa chwilowo musi zastępować babkę, której brak coraz bardziej doskwierał i póki nie dostane Signigobius biaculeatus musi działać w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie foty nowych zwierzaków:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parkę mandarynów kupiłeś od razu czy dobierałeś...??


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych zdjęć i aktualny widok akwarium.

Ulubieniec i moim zdaniem najpiękniejszy krab jakiego widziałem :p

dsc05287u.jpg

Żółtek trochę ustawia wszystkich w akwarium, ale dobrze, przynajmniej błazenki już nie kozaczą.

dsc05300.jpg

Wymarzona loretka, prosto z USA.

dsc05301ia.jpg

Jeszcze duuużo czasu minie zanim zacznie mi się podobać.

dsc05305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mandaryny? Bardzo fajny ten twój RM.

PS. Co się stało z buldożerkiem?

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339712 mrozikulus :

czad :p

Dziękuję :p

#339713 mc91PL :

A gdzie mandaryny?

Nie wszystko od razu i one będą miały swój czas antenowy :p

#339713 mc91PL :

Co się stało z buldożerkiem?

Nie ma go od jakiegoś czasu (może miesiąc), nie wiem co się stało, jadł normalnie, przekopywał piasek, a następnego dnia surfował już na wielkiej rafie, podejrzewam, że nie był pierwszej młodości bo inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć, poluję na następce, ale od jakiegoś czasu, coraz trudniej dorwać tą rybę w sklepie :p szkoda jej strasznie, była ulubieńcem wszystkich :p Póki co w akwarium szaleje mała rozgwiazda piaskowa, ale to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339709 LiZaRd :

Kilka nowych zdjęć i aktualny widok akwarium.

Ulubieniec i moim zdaniem najpiękniejszy krab jakiego widziałem :p

dsc05287u.jpg

Żółtek trochę ustawia wszystkich w akwarium, ale dobrze, przynajmniej błazenki już nie kozaczą.

dsc05300.jpg

Wymarzona loretka, prosto z USA.

dsc05301ia.jpg

Jeszcze duuużo czasu minie zanim zacznie mi się podobać.

dsc05305.jpg

Jak już pisałem, zdecydowanie najładniejszy RM na forum.

Tak trzymać


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rm miażdży!:p


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda Twój reefmaxsik, dużo przestrzeni i dużo ładnych LPSów :yes I zupełnie jakbym na swoją obsadę patrzył, z drobnymi wyjątkami :p


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokarmiasz śliczną parkę czymś??


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory próbowałem podać żywy wodzień, polowały jak szalone, będę próbował przynajmniej raz w tygodniu zrobić taka wyżerkę, ale podobno jedzą mrożonki, więc będę chciał do tego je przekonać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blablavw.jpg

Oryginalny z zestawu reefMAX, jedyna modernizacja to przyklejenie rurki od powietrza w miejscu gdzie łączy się z kubkiem. Jak widać w celu opróżnienia nie wyciągam kubka, używam do tego celu strzykawki, zawartość uzbierana w przeciągu ok. 4 godzin. W tle słychać też pracę dolewki :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:p u mnie pracuje nie gorzej jak u Ciebie, klepie ładną pianę... brakuje mi wciąż dolewki. Na logike zamiast tunze 9002 warto bylo ta dolewke kupic no ale i tak nie załuje :D Dolewka moze bedzie do miesiaca. A tak bazowac caly czas bede na 2 odpieniaczach :D

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie syfu nie ma dużo, bo też mało karmię. Co 2-gi dzień 1/4 kostki artemii i codziennie kilka kropel JBL Korall Fluid na przemian ze szczyptą Reef Pearls, wcześniej karmiłem nawet 1 kostkę dziennie i syfu było naprawdę dużo, w tym czasie stosowałem pierścień na wylocie w kubku, żeby go podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.