Jump to content
Wieczny

Sklepy w Krakowie

Recommended Posts

Witam chciałem się zapytać gdzie są w Krakowie jakieś sklepy z morszczyzną godne uwagi by kupić np. skałę,ryby,korale itp. co byście polecili, bo ja wiem tylko o jednym co było morskie akwa na św.Marka

Byłem w kilku miejcach w okolicy śląsk/małopolska i takich koralowców jak na podhalańskiej w Krakowie nie uświadczyłem nigdzie. Polecam!

Ma byc co nieco na Grzegorzeckiej w najblizszym czasie.

Marcos, gdzie na Podhalańskiej dokładnie?

nr. 7 to tez sklep internetowy .... Na sklep z zewnatrz to nie wyglada.

Dokładnie na Podhalańskiej 7. Może w sprzęcie mają mały wybór, bo mają tylko swoje marki + kilka rzeczy ale naprawdę po korale SPS/LPS warto tam jechać. Nigdzie w południowej Polsce nie ma takich koralowców SPS jak u nich, cukiernia i tyle :thumbsup:

Pojedź, zobacz korale, daj znać... Pierwsza liga.

Jeżeli ktoś pojedzie po koralowce i będzie niezadowolony dam sie wychłostać! :smoke:

Czy ktoś moze nabył jakieś zwierzaki na ul. Grzegourzeckiej kolo Hali Targowej ?

W Krakowie od mniej więcej roku mamy nową perełkę z akwarystyką.

Sklep Zy-rafa dodał morszczyzne do swojej oferty - na Grzegórzeckiej mają zbiornik 1200l, asortyment nieźle rozwinięty. Na Kazimierza też zaczynają coś większego stawiać.

W Krakowie od mniej więcej roku mamy nową perełkę z akwarystyką.

Sklep Zy-rafa dodał morszczyzne do swojej oferty - na Grzegórzeckiej mają zbiornik 1200l, asortyment nieźle rozwinięty. Na Kazimierza też zaczynają coś większego stawiać.

a dokładny adres? jakaś mapka?

Polecam fajny sklep internetowy Salarias - z możliwością odbioru osobistego w Krakowie

Więcej rzeczy jest na allegro ,

a docelowo salarias.pl :welcome:

Polecam fajny sklep internetowy Salarias - z możliwością odbioru osobistego w Krakowie

Więcej rzeczy jest na allegro ,

a docelowo salarias.pl :welcome:

Tak jest, zaopatruję się w nim regularnie :p

czy Żyrafa jest taką perełką to bym się spierał jak widzę ich akwaria ...

a co do salariasa to z czystym sumieniem również polecam :)

wielokrotnie zamawialem z salarias_pl i wszystko szybko i sprawnie :)

najwazniejsze ze aukcje sa fajnie opisane i jest szybka i dobrze zapakowana wysylka :)

witam ,odswiezam:) czy w krakowie sa jakies lepsze sklepy niz aakwa marin na tatarskiej ?jesli jest cos lepszego i zwiekszym wyborem (chodzi mi o miekasy ) to poproszę o info.

Jest jeszcze zyrafa, ale ceny mają z kosmosu, , , w akwa marin największy wybór mają, możesz spytać kiedy dostawą i przyjdź zaraz po dostawie, co do miękkich to popytaj ludzi z okolicy, dużo osób ma to coś ci da. . . Ja mam od groma xeni, capneli, brerium i parę sarco, , , jak wpadniesz to ci dam trochę szczepek, pozdro!

tapnięte z telefonu

pozdrawiam

witam ,odswiezam:) czy w krakowie sa jakies lepsze sklepy niz aakwa marin na tatarskiej ?jesli jest cos lepszego i zwiekszym wyborem (chodzi mi o miekasy ) to poproszę o info.

Pewnie mało widzialem ale nie znam sklepu lepszego niż akwamarin w polsce połódniowej . Możesz smiało dostać tam prawie wszystko i po całkiem przyzwoitych cenach a ekipa obsługująca jest bardzo fer i sympatyczna.

Czy na podhalańskiej sprzedają jeszcze korale, bo byłem na ich stronie ale nie widziałem, dlatego ciekawi mnie czy zrezygnowali czy co???