Jump to content

Efendi

Szlachta Morska
 • Content count

  488
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.milman.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  3miasto
 • Akwarium
  600L

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Up Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 2. Up Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 3. Witam, Posiadam na sprzedaż używany BioReaktor na złoże zraszane wykonany przez PACIFIC SUN (model testowy), płytka zraszająca Aqumedic, cena 700zł + wysyłka Wymiary: 190 x 190 x 580 mm (razem z wylotem)
 4. Witam, Mam na sprzedaż używany REAKTOR GLONOWY ALGAE REACTOR AR-PRO M PACIFIC SUN, całość w stanie BDB, cena 700zł + wysyłka Rozmiar systemu: 500-1000 l Zalecany przepływ: 1000-1500L / H Materiał korpusu: wysokiej jakości akryl Wymiary: 190 x 190 x 550 mm Wlot / wylot węża: 20 mm Kierunek przepływu: woda zaciągana jest od dołu Typ światła: zielone diody led Zużycie energii: 23,5W Umieszczenie: Reaktory AR-PRO są wykonane z materiałów bezpiecznych dla raf, co umożliwia umieszczenie reaktora wewnątrz lub na zewnątrz sumpa
 5. Efendi

  Efendi 600-tka

  Małe odświeżenie wątku:) Po mocnych przejściach z początkowym dojrzewaniem (cztero-tygodniowy zakwit bakteryjny) akwarium malutkimi krokami zaczyna startować. Wprowadziłem pierwsze zwierzaki, ryby z urlopu od Snocha i pierwsze szczepki koralików. Do sumpa dołożyłem lampę UV 36w, bloki oraz kulki maxspect'a (1kg kulek + 3 bloki) oraz przerobiłem dopływ wody do Clarisea - dodatkowy baypass (bardzo duże zużycie rolki podczas dojrzewania).
 6. Efendi

  Barlinecka pięćsetka z SPS

  Bordowy meszek - można prosić o fotki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 7. Efendi

  Efendi 600-tka

  niestety nie mam
 8. Efendi

  Efendi 600-tka

  W moim przypadku plaga dotyczyła tylko jednego glonu którego było nawet ciężko zidentyfikować, walczyłem od paru lat ale żadne metody nie pomagały. Mam nadzieje że teraz będę miał więcej szczęścia i to dziadostwo nie wpadnie do mojego baniaka.
 9. Efendi

  Efendi 600-tka

  To jest mój pierwszy pełen restart od kiedy mam zbiornik (2012r) więc nie bardzo rozumiem Twoich haseł o corocznych restartach! A czy odkażanie zatrzyma plagę - myślę że TAK
 10. Efendi

  Efendi 600-tka

  Czytamy! - napisałem wcześniej[emoji853] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 11. Efendi

  Efendi 600-tka

  Oczywiście że jest[emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.