Skocz do zawartości
Gość AnT

Aquael Reef Circulator 10000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę znaleźć postu ale gdzieś ktoś zachwalał tą serię jak cud natury...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

własnie szukałem i też nie mogłem znaleśc :banghead

potem mod. pojada ponas ze sie nie szuka :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam jakieś nowe opinie???


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwa tygodnie temu kupiłem taką na próbę.

Całkiem niezła,bardzo cicha,rozmiary do przyjęcia,regulacja dmuchania we wtyczce, 12V

W porównaniu do wiekowej tunze 6045 lub jvp102 o wiele cichsza i dmucha dużo lepiej.

Czy ma 10000 l/h na maxa to ciężko stwierdzić.

Zobaczymy ile pochodzi...


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro czy możesz zwymiarować pompę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje po pracy


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

385-630-large.jpg

Płynna elektroniczna regulacja wydajności za pomocą pokrętła umieszczonego we wtyczce na zewnątrz akwarium pozwalająca na dobranie intensywności przepływu wody do indywidualnych potrzeb.

Przydałoby się to w Aquael Reef Circulator 2600. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział jakiego moda, ewentualnie czy bez żadnych przeróbek da się sterować tymi pompami z poziomu profiluxa lub tunze 7096? Kuszą bardzo ceną, a skoro mają zasiłkę na 12V i możliwość sterowania za pomocą potencjometru, to może da się je wysterować z jakiegoś komputera?

Włodek - jak tam w twoim tysiączku się sprawują? Uważasz że to było słuszna inwestycja? Ceny Tunze powalają na kolana.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział jakiego moda, ewentualnie czy bez żadnych przeróbek da się sterować tymi pompami z poziomu profiluxa lub tunze 7096? Kuszą bardzo ceną, a skoro mają zasiłkę na 12V i możliwość sterowania za pomocą potencjometru, to może da się je wysterować z jakiegoś komputera?

Włodek - jak tam w twoim tysiączku się sprawują? Uważasz że to było słuszna inwestycja? Ceny Tunze powalają na kolana.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@premiero, cena/jakość u mnie rewelacja. Chodzą 4 szt. i mam problem z ustawieniem ich bo podrywa piasek z dna. Za te 4 szt. x 10000 l. ledwo kupiłbym 1 szt. Tunze. Woda w zbiorniku buja się ~0,5 cm. na powierzchni jak od małego falownika.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@premiero, cena/jakość u mnie rewelacja. Chodzą 4 szt. i mam problem z ustawieniem ich bo podrywa piasek z dna. Za te 4 szt. x 10000 l. ledwo kupiłbym 1 szt. Tunze. Woda w zbiorniku buja się ~0,5 cm. na powierzchni jak od małego falownika.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobra informacja. Z każdym dniem upewniam się, że to właśnie te pompy kupię :waving Pozostaje tylko kwestia sterowania - nie ukrywam, że chciałbym wykorzystać taką do DIY wavebox'a.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobra informacja. Z każdym dniem upewniam się, że to właśnie te pompy kupię :) Pozostaje tylko kwestia sterowania - nie ukrywam, że chciałbym wykorzystać taką do DIY wavebox'a.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może jeszcze pochwalić się tymi pompami ? Miałem już ją w koszyku,ale nie kupiłem ( cena 320 zł ).Szukam cały czas dla siebie rozwiązania z cyrkulacją bo te teraz jest tymczasowe i nie zadowala mnie,mam farfocle na skałach.Vortech za drogi,może wawebox,sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może jeszcze pochwalić się tymi pompami ? Miałem już ją w koszyku,ale nie kupiłem ( cena 320 zł ).Szukam cały czas dla siebie rozwiązania z cyrkulacją bo te teraz jest tymczasowe i nie zadowala mnie,mam farfocle na skałach.Vortech za drogi,może wawebox,sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Inmar

Mam te pompke u siebie, pracowala wprawdzie krotko bo ledwie tydzien

zanim przyszly Tunze, wiec o trwalosci niewiele powiem

ale mysle,ze do Twojego zbiornika 2 szt + wavebox rozwiazaly by problem cyrkulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Inmar

Mam te pompke u siebie, pracowala wprawdzie krotko bo ledwie tydzien

zanim przyszly Tunze, wiec o trwalosci niewiele powiem

ale mysle,ze do Twojego zbiornika 2 szt + wavebox rozwiazaly by problem cyrkulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, wydaje mi się, że nawet skręcone na minimum dla Ciebie będą za mocne. Kup 2 x Tunze 6045.:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, wydaje mi się, że nawet skręcone na minimum dla Ciebie będą za mocne. Kup 2 x Tunze 6045.:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324527 Włodzimierz :

Marek, wydaje mi się, że nawet skręcone na minimum dla Ciebie będą za mocne. Kup 2 x Tunze 6045.:waving

Czyli to prawdziwe 10 000 bo ja mam łącznie chińskiej cyrkulacji prawie 50 000 i tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.