Skocz do zawartości
omada

Reaktor wapnia CR120WP Bubble Magus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy któryś z kolegów używa tego( Reaktor wapnia CR120WP Bubble Magus) .Jakoś mało info jest na jego temat,np.czy ma wejście na sonde ph?

570303f948f3885816bcd4db2bdf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, omada napisał:

,np.czy ma wejście na sonde ph?

596626619_2_644x461_reaktor-wapnia-cr120HTB1pwTCJVXXXXaWXXXXq6xXFXXXK.jpg

na fotce wygląda na to że ma

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten reaktor i potwierdzam posiadanie przez niego wejścia na sondę.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na temat .jakieś problemy?Kultura pracy,nie pożądane bąbelki?

 

Edytowane przez omada (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, omada napisał:

Coś więcej na temat .jakieś problemy?Kultura pracy,nie pożądane bąbelki?

 

Nie potrafię odpowiedzieć, czy są jakieś problemy, ponieważ reaktor czeka na mój wolny czas, żeby go podłączyć i wyregulować. Jedynie mogę powiedzieć, że zaraz po włączeniu pompa był trochę głośna. Jak popracowała w wannie przez 24 h to ucichła, pewnie się trochę dotarła. Jak go odpalę, a pewnie w najbliższym czasie to nie nastąpi,  dam znać.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2018 o 06:50, norbi2222 napisał:

Nie potrafię odpowiedzieć, czy są jakieś problemy, ponieważ reaktor czeka na mój wolny czas, żeby go podłączyć i wyregulować. Jedynie mogę powiedzieć, że zaraz po włączeniu pompa był trochę głośna. Jak popracowała w wannie przez 24 h to ucichła, pewnie się trochę dotarła. Jak go odpalę, a pewnie w najbliższym czasie to nie nastąpi,  dam znać.

I jak odpaliles reaktor ?. Zastanawiam sie czy go kupić a nie mogę znaleść opini na jego temat 

Edytowane przez Hoom (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktor spełnia swoją funkcję, działa od początku lipca. Trochę jest za mały do mojej obsady. Po nie całych trzech miesiącach musiałem go czyścić, bo zrobiło się mleko w reaktorze, tyle było mułu. Pompa potrafi być głośna, szczególnie jak się trochę zapowietrzy. Nie mogę zejść z Ph poniżej 6,4 bo robi się woda gazowana. Muszę sprawdzić elektrodę, czy dobrze wskazuje, bo odciek jest "gęsty" - KH - 60, a Ca 700.

Już na pewno nie wrócę do Ballinga.


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie duże masz akwarium ? Mam już kupiony ten reaktor na około 600-700 litrów w obiegu . Jestem w trakcie kompletowania wszystkiego do nowego akwarium i jeszcze go nie używałem . I właśnie trafiła mi sie okazja kupić deltec pf501 . Zastanawiam sie czy go kupić a ten sprzedać . Musiał bym dopłacić z 1000zl a tez nie wiem czy deltec nie będzie za duży na moje akwarium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hoom napisał:

Jakie duże masz akwarium ? Mam już kupiony ten reaktor na około 600-700 litrów w obiegu . Jestem w trakcie kompletowania wszystkiego do nowego akwarium i jeszcze go nie używałem . I właśnie trafiła mi sie okazja kupić deltec pf501 . Zastanawiam sie czy go kupić a ten sprzedać . Musiał bym dopłacić z 1000zl a tez nie wiem czy deltec nie będzie za duży na moje akwarium 

Tu jest opisane moje akwarium  

 


Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 360 litrów . Obawiam sie czy bubble nie będzie za mały na moje akwarium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.