Skocz do zawartości
brzuchal1987

Wysyłka życia zima

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś się orientuję jakie sklepy i czy w ogóle w taka pogodę realizowane są wysyłki życia morskiego za pośrednictwem kuriera?chciałbym kupić ryby a nie chce przesyłką konduktrska tylko kurier. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga Morska na pewno wysyła w specjalnych termoboksach, które potem kurier zabiera w drogę powrotną. Koszt przesyłki chyba 50 zł i jest to chyba jedyny sklep, wysyłający w ten sposób zwierzęta. A sam sklep gorąco polecam, obsługa na najwyższym poziomie, po każdej wysyłce zwierzą telefon, czy wszystko z zamówieniem ok, ostatnio jak zamawiałem testy, dostałem nawet krówkę - taki miły upominek od sklepu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga Morska i seafrag w ogrzewanej beczce, wysyłka kurierem. Są jeszcze z  innych sklepów jeśli masz bezpośrednie połączenie PKP lub PKS.

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga morska polecam super zapakowane ale jonafish też bez zastrzeżeń wszyski w ogrzewanych boxach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem przez te ogrzewane beczki ,najlepiej kupowac w sklepie zobaczysz rybki nie wepchna ci nic co jest nie tak no i kurierzy wiesz jak sie obchodza z przesyłkami . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Friiq napisał:

Kupowałem przez te ogrzewane beczki ,najlepiej kupowac w sklepie zobaczysz rybki nie wepchna ci nic co jest nie tak no i kurierzy wiesz jak sie obchodza z przesyłkami . 

Też kupowałem raz dwa lata temu w zimę od Jadwigi Morskiej. Kupiłem wtedy korale, ślimaki i krewetkę i wszystko przyjechało całe i zdrowe. Za to jak kupowałem kiedyś latem z tego samego sklepu to miałem pecha i korale przyjechały ugotowane, ale wszystko sobie ze sklepem wyjaśniłem, żeby nie było, że wystawiam jakąś negatywną opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz połączenie PKP to e rybka jak najbardziej, paczkę odbierasz w pociągu u konduktora, u mnie 5 godzin podróży. Szybciej niż kurier- ok 16 godzin.Doszedłem do wniosku że chyba lepiej kupować w ten sposób choć muszę dojechać 26 km do najbliższej stacji PKP. Ryby dojechały bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wukk napisał:

Jeżeli masz połączenie PKP to e rybka jak najbardziej, paczkę odbierasz w pociągu u konduktora, u mnie 5 godzin podróży. Szybciej niż kurier- ok 16 godzin.Doszedłem do wniosku że chyba lepiej kupować w ten sposób choć muszę dojechać 26 km do najbliższej stacji PKP. Ryby dojechały bez problemów.

Nie to nie dla mnie połączenie mam ale jestem uziemiony.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko Jadwiga Morska, chyba w tym tygodniu będą mieli dostawę, polecam pełen profesjonalizm i nie zdarzyło mi się że coś padło zamawiałem trzy razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 17.02.2018 o 16:57, brzuchal1987 napisał:

A erybkaktoś coś wie czy kurier daje radę bo nie chcemy PKP PKS 

daj sobie spokój z erybką, no chyba, że chcesz później płakać i żalić się na forum :) 

zdecydowanie polecam Jadwigamorska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój polecam bardzo Jadwigę Morska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.