Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

15 godzin temu, silvia napisał:

żywica DI to mieszanka anionitu i kationitu i raczej się rozdzieliło złoże niż "na oko" poznasz ile jeszcze zostało "działającej"

Marku, używam żywicy mb20, ona jako nowa ma bursztynowy kolor, wraz z czasem (wodą) zmienia się na brązową. Początkowo od góry(tam napływa świeża woda) a później schodzi to w dół. Tutaj woda do puszki z żywicą trafia od dołu a więc być może ma miejsce to samo zjawisko. 

 

@Dan86PL jak mam powyżej 1 to wymieniam. Z tym, że u mnie stan 1 zwykle jest dosyć krótki. Mam w puszce około 0,3L żywicy, dodatkowo jest raczej równo zużywana a więc działa długo, po czym szybko przestaje. 

dadario

dadario

15 godzin temu, silvia napisał:

żywica DI to mieszanka anionitu i kationitu i raczej się rozdzieliło złoże niż "na oko" poznasz ile jeszcze zostało "działającej"

Marku, używam żywicy mb20, ona jako nowa ma bursztynowy kolor, wraz z czasem (wodą) zmienia się na brązową. Początkowo od góry(tam napływa świeża woda) a później schodzi to w dół. Tutaj woda do puszki z żywicą trafia od dołu a więc być może ma miejsce to samo zjawisko. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.