Skocz do zawartości
markL

spotkanie płn-wsch

Rekomendowane odpowiedzi

witam. naraz błyskawiczna decyzja i jutro u mnie spotka się kilku akwarystów morskich z naszej części kraju. kto mieszka blisko i ma godzinkę czy dwie niech czuje się zaproszony. alkoholu nie przewiduję ale kawka się znajdzie i do obejrzenia największy w kraju (tak mówią) Sarcophyton. mam nadzieję że świadkowie to potwierdzą. zdjęcia ze spotkania przewidziane :(


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do kawy bedzie??:(:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciasteczko

i ... drugie ciasteczko :D

spotkanie przed południem 11-12 się zaczyna :(


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wspolne ciecie tego sarco ? Kazdy obecny dostanie szczepke ?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w życiu. takiego giganta? na razie ma ponad 50 cm. jak dorośnie do 80 cm to wtedy się zastanowię nad eksmisją :(


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy do go nawet oceanarium nie wezmie...bedziesz musial do wyslac spowrotem do oceanu.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrobimy ekspedycję oddającą. sponsorzy, wywiady, telewizje itd itp :(


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie ze najwiekszy :( - mam co najmniej 60cm sacro

Na oko 60cm bo pewnie więcej, rośnie od szyby do szyby na całą szerokość akwa i się o te szyby opiera.

Heh zaraz pewnie damska część nano powie "ech ci faceci i ich przechwalanie się rozmiarami" :D

serio to już raz pod mojego sacro zmieniałem baniak, teraz zastanawiam się nad zabraniem go na wycieczke do egiptu i uwolnieniu na rafie :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi SMK masz chyba rację. mogą nas posądzić o jakieś kompleksy :D a'propos jak duży samochód masz? :)

no i ze spotkania nie wynikło wiele :) cóż sami z Arturem robiliśmy za eksponaty ale było miło :D


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż nie chcę się chwalić bo dziewczyny to czytają - auto mam małe ponieważ nie muszę się posiłkować dużym autem :):D:)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc Marek

udało nam sie spotkanie u Andrzeja :)

ale mam nadzieje że Twojego giganta-sacro kiedyś zobacze

Pzdr.


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda Rafale, w sobotę też kilku z naszego regionu siś spotkało. a nawet nowy narybek się zjawił :) no cóż, może i nie u mnie ale zawsze spotkanie sie odbyło

smk - to w końcu jakie to auto? jelcz? żuk? maluch? :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raffy :

ale mam nadzieje że Twojego giganta-sacro kiedyś zobacze

u lala, a ja mam nadzieję, że wszystkim się pochwalisz TYM swoim gigantem...:)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ,Remik jak wam się juz przestaną mieścić w baniakach te wasze gigantyczne Sarcophytony to daj cie mi znać umieszcze je w największej rafie w polsce ./tam jest jeszce pustawo pod względem zycia zaledwie 200 ryb i kilkadziesiat korali . do ełku mam około 600km gdyby była normalna droga -czytaj autostrady:) to bym się wybrał na zlot i kawe :Da tak to ćma :),z 12 godzi tułaczki po polish ,,wertepach" nazywanych drogą w jedną strone do ełku, toz to horror w biały dziń .


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrne Grzesiu toż pewnikiem z noclegiem byśmy się dogadali :D

Ewo no nie wiem czy by mi żona ma pozwoliła ale jeśli nalegasz to może i da pozwolenie :)

no nie mógłby Andrzej, Zbyszek czy też Artur potwierdzić, że duży jest on... Sarco ma się rozumieć :)

a ja się cieszę, że ikra nam rośnie w naszych okolicach :D powodzenia


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.