Skocz do zawartości
R@F@L

Jako pierwsi w Ostrowcu

Rekomendowane odpowiedzi


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ,,akwarystyka morska,,


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto jest autorem tej strony ... ale ..... szacunek, fajnie popatrzec sobie na zabytki .. hehehe jesli to mam byc reklama sklepu to wlasciciel musi webmastera wywalic ... masakra takie strony robilem z 10 lat temu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak profesjonalnie założonej rafy 250L to nigdy Nie widziałem:haha Chyba pękne ze śmiechu. "filtracja: zywa skala -ok 5kg, biobale w kominie, reaktory siarkowe i z hydrokarbonatem (HR400, SR400" Najlepsza jest ta porażająca ilość żywej skały<lol2> No i te zabytko typu reaktor siarkowy:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hase, w 1997r. robiles takie strony? :)

Dobry jestes, powaga :)

Ja 1999r. zrobilem o podobnym stopniu zaawansowania, ale za to robilem to w Notatniku windowsa :D

No i zegarka po prawej na dole nie mialem :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowo "webmaster" w tym przypadku to co najmniej naduzycie semantyczne :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@R@F@L, jezeli to jest Twoj sklep, to faktycznie zmien webmajstera :)

Bo tak sie glupio sklada, ze w dobie powszechnej reklamy i promocji, wyglad strony ma zachecac i byc wizytowka sklepu.

No chyba ze wszystkich przebijacie cenami, to wtedy faktycznie wystarczy tabelka z nazwa produktu i cena.

Czyms trzeba klienta przyciagnac, albo reklama albo oferta i cena.

Samo "bycie" to dzisiaj troche za malo.

@Actyn, nie wiem co Cie tak smieszy w tych 5 kg LR.

Skad wiesz, ze akwa nie bedzie FOWLR ?????


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czasami bywam w Ostrowcu, ale strona jest tak koszmarna dla profesjonalnej firmy, ze jesli sklep ma ofertę podobna do strony to należy omijać z daleka. Gdyby to była strona o animowanych gifach,pokeonach czy innych robiona oprzez dziecko to by uszła.

Moj syn -11 lat własnie robi takie strony.

Wiek wykonawcy to IMHO ok 11-13 lat, o ile pamietam z psychologi ok 14 roku roścnie wyczulenie na kompozycje spójność i nadawanie określinego stylu, a ok 16 lat wychodzi się czasem z uwielbiania kiczu. Mnie to nie przeszło nadal kocham kicz, ale tylko na akwarelach:)

Jeśli nie spudłowałam to autorowi strony należy kupic książkę o kompozycji, dobieraniu kolorów i projektowaniu. Za kilka lat może nas wszystkich zadziwić (pozytywnie)bo widać pasję tworzenia.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamara design swoja droga, ale ta strona lamie praktycznie wszystkie techniczne zasady tworzenia stron: ramki, za duzo JavaScriptu, brak oddzielenia tresci od designu, BRAK KODOWANIA - strony nie da sie nawet w validatorze sprawdzic! itd... Bardzo fajnie ze sie pojawiaja nowe sklepy z akwarystyka ale mogliby troche zadbac o wizerunek, dobrze Piotr napisal: wyglad strony ma zachecac do kupowania.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ujdzie, tylko ta pierdoła latająca za kursorem w dziale "promocje" - wrrrr... tego nawet u mnie na stronie nie ma, a też ma swoje lata :)

Ale oczywiście chwali sie że morszczyzna się rozwija :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest reaktor siarkowy - beda klopoty. Tu u nas tez maja takie reaktory, ale byly dokladane jak juz byly klopoty - i malo pomogly.

Biobale w kominie - bo mozna bedzie pokazac ze sa b. dobre i je sprzedawac.:)

Czy w sumpie nie ma za duzo wody?

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja na firefoxie widze tylko ze 2 zdjecia rybek... oferta to karma a gdzie to morskie??


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
khorne01 :

heh ja na firefoxie widze tylko ze 2 zdjecia rybek... oferta to karma a gdzie to morskie??

Poprostu wejdź przez IE


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taak widzialem, ze jest na stronce instrukcja:) fajny taki powrot do przeszlosci:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veni, vidi, vino... no coz na moje 1200 na lape to i tak lepsze technologicznie niz moje...


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

@R@F@L, jezeli to jest Twoj sklep, to faktycznie zmien webmajstera :)

Bo tak sie glupio sklada, ze w dobie powszechnej reklamy i promocji, wyglad strony ma zachecac i byc wizytowka sklepu.

No chyba ze wszystkich przebijacie cenami, to wtedy faktycznie wystarczy tabelka z nazwa produktu i cena.

Czyms trzeba klienta przyciagnac, albo reklama albo oferta i cena.

Samo "bycie" to dzisiaj troche za malo.

@Actyn, nie wiem co Cie tak smieszy w tych 5 kg LR.

Skad wiesz, ze akwa nie bedzie FOWLR ?????

Piotr to niejest moja stronka ani moj sklep chcialem wam pokazac jak baniaki stawiac :):D:D:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Sumara :
khorne01 :

heh ja na firefoxie widze tylko ze 2 zdjecia rybek... oferta to karma a gdzie to morskie??

Poprostu wejdź przez IE

noi ja aby ogladnąć musiałem zerknąć w źródło odpowiedniej ramki bo w moim systemie nie ma IE :) jakoś ta moja fedora "nie dorobiona" i ma takie braki :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka przegladarką a strona i tak mizerna,:)...chociaż są gusta i guściki :)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZHO a po co Ci dokładnie moderator ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jesteście okrutni w swoich komentarzach i wypowiedziach. Jest mi trochę przykro jak czytam tak ostre komentarze. Może faktycznie jest to średnio kiepsko pomyślane, ale tak ostre słowa mogą ranić. Ktoś się stara, zaczyna, a tu od razu atak z grubej rury. Może się rozkręcą. Cieszmy się, że sklep ma inicjatywę. Jest tak mało sklepów gdzie cokolwiek można zobaczyć i dotknąć! może z czasem przerodzi się to w profesjonalny sklep. Za co trzymam gorąco kciuki!!!


#NAZWA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co tu napisano można sporo konstruktywnych uwag wyciagnąć choćby co do budowy strony.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO "bezstresowe wychowanie" i "glaskanie po glowce" do niczego dobrego nie prowadzi. Strona jest jaka jest - na dzisiejsze stanadardy kiepska.

I trzeba to poprawic zamiast chwalic "bardzo ladnie ... jak na poczatek"


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Pracuje sobie w szkole gdzie musze "walczyc" z okolo 1000 bezstresowo wychowywanych dzieciakow. Strona kiepsko chodzi pod czymkolwiek innym niz IE a prawde piszac nie mam IE i nigdy prawfdopodobnie nie bede mial. chocbym nie wiem jak chcial nie moge zatem zrobic ani zakupow ani podziwiac aktualnego wygladu baniakow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.