Skocz do zawartości
tomaszkg19771977

chelmon ospa pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadbaj o jedzenie by nie słabł. Ja dawałem polyplab na ospę i dało radę. Zacznij stosować im wcześniej tym lepiej.

pokaz zdjęcia jak ten hełmów wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polylab to rzeczywiście dobry lek, ale ja bym poczekał taka ospa często mija sama. Mój hepatus jak go wpuściłem to był tak zestresowany że wyglądał jakby się w piasku wytarzał, po tygodniu byl czyściutki. Krewetki tez mu pomogły siedziały we dwie na nim a on miał tylko 2cm. Wrzuć fotkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że on obsypany cały, zostaw go w spokoju za kilka dni nie będzie śladu po tych kropkach. Normalka te typy tak mają :) .A tak po za tym to ci zazdroszczę jedna z najładniejszych ryb, tylko pilnuj żeby jadł mrożonki i jeśli masz rurówki to zrób sobie zdjęcia na pamiątkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wolę zapopobiegac niż leczyć po słodkich ospach ale dzięki za radę lepiej dopytać niż lac chemię co do rurowek to liczyłem się z tym że znikną zaczyna za palcem latać po szybie ciekawski się zrobił extra poz dr awiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też nic nie robił. Mam co prawda chaetodon auriga. 2-3 kropki na ogonie pojawiają mu się dość regularnie. Ja bym się nie przejmował tylko obserwował czy nie pojawiają się na ciele. Po za tym osba jest i zawsze będzie w zbiorniku. Jak ryba jest zdrowa to nawet jak dostanie kilku kropek to sobie poradzi bez problemów. Jak masz lampę uv to bym ją włączył i niech pracuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj bo się uzależni od myjni:clowning. Moje rybcie same się podstawiają na czyszczenie, zaraz mi się przypomina bajka rybki z ferajny . Naprawdę świetny widok sama natura :)

Edytowane przez vunpepic (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje mi równo po 2 tygodniach padł . Pięknie jadł przez 1,5 tygodnia a później zaczął chudnąc , chudnąc i koniec 

https://youtu.be/Ej6F4rR9G6w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.