Skocz do zawartości
Danielj

Programator czasowy wielokanałowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gothmog napisał:

Polecam coś takiego

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7054542596

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

O właśnie o coś takiego chodziło :) Szukałem tej firmy... ale jakoś nie mogłem znaleźć :P Dziękuję :)

 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O właśnie o coś takiego chodziło [emoji4] Szukałem tej firmy... ale jakoś nie mogłem znaleźć [emoji14] Dziękuję [emoji4]
 
U chińczyka kupisz go o połowę taniej jak ci się nie spieszy.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie ciągnie do zakupów u nich. Spieszyć się nie spieszy, składam dopiero szafkę, ale zakupy wolę w Polsce robić :)


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 godzin temu, Danielj napisał:

Jakoś mnie nie ciągnie do zakupów u nich. Spieszyć się nie spieszy, składam dopiero szafkę, ale zakupy wolę w Polsce robić :)

przecież to dokładnie to samo - tylko taniej w PL koło stówki np. tu niecałe 65zł :  https://www.ebay.com/itm/NEW-WIFI-Remote-Sonoff-4CH-Din-Rail-Mounting-Wireless-Smart-Switch-Home-Auto/322737507755

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież to dokładnie to samo - tylko taniej w PL koło stówki np. tu niecałe 65zł :  https://www.ebay.com/itm/NEW-WIFI-Remote-Sonoff-4CH-Din-Rail-Mounting-Wireless-Smart-Switch-Home-Auto/322737507755
Tylko kupując w Polsce masz 24 miesiące rękojmi u sprzedawcy.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z użytkowników się wypowie. Bo interesuje mnie jak zachowa się to urządzonko w następującej sytuacji.

Przykład:
Mamy podpięty pod sterownik m.in odpieniacz i pompy cyrkulacyjne + obiegówkę. Ustawiona praca w tryb on - czyli zasilanie ciągłe, potrzebujemy wyłączyć np na czas czyszczenia kubka odpieniacz, nie chcąc nurkować w czeluści szafki zastosujemy w.w urządzonko. Co się stanie w przypadku braku zasilania (chwilowa lub dłuższa przerwa w zasilaniu)

1) Urządzenie z automatu wróci do ostatnio działającej funkcji on.
2) Pozostanie w pozycji off bo np producent przewidział iż po zaniku napięcia domyślny przekaźnik ustawia się na off.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś z użytkowników się wypowie. Bo interesuje mnie jak zachowa się to urządzonko w następującej sytuacji.

Przykład:
Mamy podpięty pod sterownik m.in odpieniacz i pompy cyrkulacyjne + obiegówkę. Ustawiona praca w tryb on - czyli zasilanie ciągłe, potrzebujemy wyłączyć np na czas czyszczenia kubka odpieniacz, nie chcąc nurkować w czeluści szafki zastosujemy w.w urządzonko. Co się stanie w przypadku braku zasilania (chwilowa lub dłuższa przerwa w zasilaniu)

1) Urządzenie z automatu wróci do ostatnio działającej funkcji on.
2) Pozostanie w pozycji off bo np producent przewidział iż po zaniku napięcia domyślny przekaźnik ustawia się na off.
 
Można ustawić w opcjach zachowanie po zaniku prądu - off, on lub stan sprzed zaniku prądu.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Zrzut z ustawień.50fa7b80acb8f38f955bef7246b8cae7.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

ja z mojej strony polecam Sonoff, występuje w wielu konfiguracjach, ale główne zalety to łącznośc wifi i możliwość zdalnego wyłączenia, ma wbudowany miernik wat i to co Cię interesuje programowanie tworzenie harmonogramów do sterowania poszczególnymi kanałami bardzo fajne i nie drogie urządzonko, podsyłam link do 4 kanałowego nie znalazłem z większą ilością ja posiadam jednokanałowy podłączony pod drukarkę 3D

- https://pl.aliexpress.com/item/Sonoff-4CH-Smart-remote-control-with-timer10A-2200W/32813068697.html?transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.