Jump to content

Danielj

Klubowicz.
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Danielj

 • Rank
  dziarski emeryt :P

Informacje o profilu

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jaworzno
 • Zainteresowania
  Wieczne pióra vintage
 • Akwarium
  250

Recent Profile Visitors

4541 profile views
 1. Tym telefonem źle się robi zdjęcia, w naturze bajeczka
 2. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie jest czarna . Wygląda jak normalna skała, porośnięta glonem wapiennym, nawet dzikie rurówki na niej są. Oczywiście wszystko zależy jak się z tą i każdą inną skałą obchodzisz. Jeśli jest przedmuchiwana, nie oblepiona detrytusem to wygląda normalnie. Oczywiście nic nie przebije prawdziwej, żywej skały, ale akurat ta jest ok. Z góry zaznaczam, że z innymi kopalnymi czy sztucznymi nie miałem do czynienia. To pierwsza, nie "żywa" którą używam.
 3. Arka przed zalaniem i pół roku po zalaniu. Ja nie widzę z nią problemu.
 4. To trochę statystyki Co prawda rynek hurtowy, ale to się przekłada na ceny, które później my płacimy https://bizblog.spidersweb.pl/cena-energii-polska-mistrzem-ue
 5. Ja chodzę do weterynarza na Grunwaldzkiej w Jaworznie, na przeciwko Cirkle K. Pani doktor wypisała bez problemu.
 6. Danielj

  PH-BOT Aqua-Trend

  Moja wytrzymała trzy miesiące i później zaczęły się dziać cuda...
 7. Miałem w ten sposób zrobioną dolewkę przez 7-8 lat. Dwa elektrozawory szeregowo, podpięte pod timera, to po stronie wody surowej. Po stronie RO dolewka grawitacyjna. Po tych 7-8 latach obydwa elektrozawory zawiesiły się w pozycji załączenia i w tym samym czasie puściła jakaś uszczelka w pływaku.... Dobrze, że byliśmy w tym czasie w domu. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia? Pewnie znikome, a jednak się stało.
 8. Dlatego czytamy instrukcje
 9. Taaaa, a zauważyłeś, że to test na PO4 ? Przeczytaj instrukcję do NH3
 10. Jeśli to test saliferta patrzymy z boku fiolki.
 11. Widzę, że masz obiektywne źródła informacji. Nie kompromituj się nimi, bo nawet zawzięci poplecznicy rządu mają dość tych kłamstw i manipulacji. Według Ciebie kto nie z Pis to zły. Pisząc o smęceniu, nie znając mnie, nie wiedząc czym się zajmuję, stawiasz się w pozycji zwykłego żula , który nie znajdując argumentów ani nie znając realiów próbuje mnie zakrzyczeć, ale to Ci się nie uda. Co do kopalń, sprawdź sobie drogi kolego dane dotyczące restrukturyzacji kopalń i wtedy wpadniesz w zdumienie kto, kiedy i ile kopalń zamknął. Strzelali do górników? Kolejna propagandowa zagrywka, strzelała policja, tak, ale do wandali i kiboli, od których odcięły się w Jastrzębiu i związki tam działające i załogi. Jeśli to "strzelanie" do górników tak Cię zezłościło to cóż powiesz na to co wyrabia obecnie policja z protestującymi, z aresztowaniami wieńców na pomnikach, czy ochroną jednej z ulic w Warszawie... Za Tuska też tak było? Który to z posłów chodził po Sejmie z uzbrojoną ochroną? Pora coś więcej przeczytać i pooglądać prócz TVP. Polsat lub TVN.
 12. IHMO najlepiej zamknąć i tyle. Zawsze znajdą się popierający rząd jak i jego zaciekli krytycy, a to w końcu forum o akwarystyce.
 13. Za rządów platformy nie było takiej inflacji, to po pierwsze, Turowa nikt nigdy nie chciał zamknąć, kto Ci takich głupot naopowiadał, to po drugie, po trzecie n powiedz mi proszę w jaki sposób Tusk odpowiada za to co mamy w Polsce i Europie? Czyżby on rządził ? Najtańsze paliwo i energię? Hmm, porównaj sobie wartość nabywczą zarobków w Polsce i Europie. A co by było gdyby poprzednia ekipa rządziła? No cóż, ja nie wiem, a Ty skąd masz tę wiedzę? Futurolog czy wróżka? Jeszcze jeśli chodzi o przyciski.... był taki jeden co z karnistrami latał i opowiadał o cenach paliwa, gdzie on dzisiaj jest? Obecny premier lata i opowiada o węglu i gazie. Ja wiem co się dzieje w węglu, 30 lat w tym siedzę i znam historię od ostatnich lat komuny. Napiszę Ci tak, ciesz się, że obecna ekipa rządzi dopiero od siedmiu lat, bo gdyby rządziła wcześniej to nawet tych kopalń co teraz są już by nie było. Począwszy od nasłanych swoich ludzi w zarządach, a skończywszy samej eksploatacjj.
 14. Jaka temperatura nie wiem bo to niesterowalny sunpower. Kiedyś mierzyłem na wylocie to ok 40-45 stopni namierzyłem. Nic się nie topi, pracuje już trochę bez problemu.
 15. Mam ATI sunpower 8x39. Wyciągnięte dwie świetlówki i w ich miejsce wsadzone dwie belki 9x3W z diodami royal blue. Pracuje bez problemu, wymontowałem tylko odbłyśniki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.