Jump to content

Danielj

Klubowicz.
 • Content Count

  458
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Danielj

 • Rank
  dziarski emeryt :P

Informacje o profilu

 • Imię
  Daniel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jaworzno
 • Zainteresowania
  Wieczne pióra vintage
 • Akwarium
  250

Recent Profile Visitors

4594 profile views
 1. Nie, idzie jako zwykła, ale jeszcze się nie zdarzyło by nie dotarła.
 2. W tytule strony którą pokazałeś napis głosi : Wysyłając próbkę wody z kraju spoza UE do naszego laboratorium, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami Napis w miejscu znaczka mówi: proszę przyłożyć stempel. Ja zanoszę na pocztę i mówię, że przesyłka opłacona. Wysyłałem już kilkanaście razy w ten sposób i zawsze dochodzi, czy to darmowe ICP w kopercie bąbelkowej, czy test Total w kartoniku. Wcześniej płaciłem, ale gdzieś wyczytałem, że nie trzeba i od ok 2 lat nie płacę
 3. Po co płacisz za przesyłkę, przecież ona jest opłacona przez FM.
 4. Voder, koralowców nie kleję cyjanoakrylem, źle trzyma , ale skały owszem, bez problemu Fakt, dłużej bez aktywatora wiąże, ale za to ładnie zalewa łączenia. Poza tym, jak wyżej pisałem, ja klej mieszałem z piaskiem i taką papką robiłem łączenia. Na zdjęciu to leży, zresztą trochę pozmieniałem układ i tak to wygląda teraz.
 5. U mnie taka konstrukcja ponad dwa lata jest, Jedna leży w piwnicy i nie idzie rozkleić, puszcza w innym miejscu, klejenie trzyma. Klejone cyjanoakrylem w żelu wymieszanym z piaskiem koralowym.
 6. Tym telefonem źle się robi zdjęcia, w naturze bajeczka
 7. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie jest czarna . Wygląda jak normalna skała, porośnięta glonem wapiennym, nawet dzikie rurówki na niej są. Oczywiście wszystko zależy jak się z tą i każdą inną skałą obchodzisz. Jeśli jest przedmuchiwana, nie oblepiona detrytusem to wygląda normalnie. Oczywiście nic nie przebije prawdziwej, żywej skały, ale akurat ta jest ok. Z góry zaznaczam, że z innymi kopalnymi czy sztucznymi nie miałem do czynienia. To pierwsza, nie "żywa" którą używam.
 8. Arka przed zalaniem i pół roku po zalaniu. Ja nie widzę z nią problemu.
 9. To trochę statystyki Co prawda rynek hurtowy, ale to się przekłada na ceny, które później my płacimy https://bizblog.spidersweb.pl/cena-energii-polska-mistrzem-ue
 10. Ja chodzę do weterynarza na Grunwaldzkiej w Jaworznie, na przeciwko Cirkle K. Pani doktor wypisała bez problemu.
 11. Danielj

  PH-BOT Aqua-Trend

  Moja wytrzymała trzy miesiące i później zaczęły się dziać cuda...
 12. Miałem w ten sposób zrobioną dolewkę przez 7-8 lat. Dwa elektrozawory szeregowo, podpięte pod timera, to po stronie wody surowej. Po stronie RO dolewka grawitacyjna. Po tych 7-8 latach obydwa elektrozawory zawiesiły się w pozycji załączenia i w tym samym czasie puściła jakaś uszczelka w pływaku.... Dobrze, że byliśmy w tym czasie w domu. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego zdarzenia? Pewnie znikome, a jednak się stało.
 13. Dlatego czytamy instrukcje
 14. Taaaa, a zauważyłeś, że to test na PO4 ? Przeczytaj instrukcję do NH3
 15. Jeśli to test saliferta patrzymy z boku fiolki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.