Skocz do zawartości
osad

akwa 500 l pierwsze foty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś dobry duszek zmienił mój status i mogę wklejać fotki. Chciałbym przedstawić mój baniaczek, zalany w lipcu 2005.

Pozdrawiam

1794-img_0270.jpg


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się udało !

1794-img_0281.jpg

1794-img_0282.jpg


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1794-img_0279.jpg

Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, no to zaszalałeś, mieć takie akwarium i siedzieć cicho tyle czasu :) Jeden z najpiękniejszych zbiorników w tym rejonie polski


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna piekne!tylko pozazdroscic:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiorniczek piękny , napisz coś o sprzęcie jaki masz (jeśli możesz )


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala, ja piórkuję - człowieku kochany gdzieś ty się chował tyle czasu :) Napisz coś więcej o tym zbiorniku i skąd bierzesz takie Acropory?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. Umieszczając te fotki chciałbym wszystkich zachęcić do chodowania SPS bo nie taki diabeł straszny jak można by mniemać. Zaczynałem zabawę z morszczyzną bez jakichkolwiek doświadczeń morskich i czytając na temat trudności w utrzymaniu twardych, miałem wątpliwości czy się uda. Dzisiaj mogę powiedzieć, że się uda każdemu kto tylko będzie chciał i spróbuje.


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoł taki baniaczek i to w lubelskim:)

Fajne masz zoa jakbyś miał kiedyś na zbyciu jakieś małe szczepki chetnnie bym je od ciebie odkupił albo się wymienił na inne choć pewnie takie masz

baniaczek naprawdę klasa:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem ten zbiornik ....

Zawsze po wyjściu od Adama mam doła przez kilka dni ....

Na żywo akwa wygląda jak z bajki :)


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O faktycznie nie napisałem o sprzęcie.

Zbiornik główny 500 l, skały ok 100 kg pompa obiegowa 9000 l, cyrkulacja Tunze 12000 x 2 z multikontrolerem, oświetlenie 8x80W ATI,odpieniacz Deltec APF 600 reaktor DIY, mikser DIY, sump 250 l z refugium glonowym i 10 kg MM, podmiany wody co 2 tygodnie 60 l, sól Preis bez dodatkowego dozowania mikroelementów.

W większości, koralowce pozyskane jako małe szczepki od Krzysztofa Tryca.


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baz - nie ma problemu, możesz brać tego chwasta ile chcesz, ale jak to draństwo oderwać?


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dzięki

Ja to robię nożykiem tapeciakiem podważam trochę i delikatnie podcinam nie zawsze się udaje lepszy sposób ułamanie, odcięcie kawałeczka skałki przynajmniej z jednym polipem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne patyki masz w akwa :):D:D:wink

P.s Jakie masz te swietlowki ATI???


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o...cho.....ch...oooo:) piekny baniaczek. pozdrowienia


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja też widziałem. Na żywo jeszcze lepszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no szczęka opada, piękne i zdrowe koralowce ,cudo . super akwa ,gratuluję !!!


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.s Jakie masz te swietlowki ATI???

4 szt aquablue i 4 szt blue plus


Akwa 500 l z LR Sump 250 l z refugium. Obieg Red Dragon 6500 l. Cyrkulacja Tunze 6100 x 2 szt. z Multicontrolerem. Odpieniacz BK 200 De Luxe. Oświetlenie - 8x T5. Suplementacja - Ca i Kh proszki FM, Mg GroTecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, kurde tez przestane ciąć swoje i zobaczymy za ile będą tak duze jak twoje:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za nim przeczytałem wszystkie wypowiedzi patrząc na zdjęcia miałem dziwne wrażenie tak jak bym wiedział z jakiej "stajni" są te acropory.

Oczywiście zbiornik 1 klasa.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny zbiornik


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osad, czlowieku :) gdzies Ty sie chowal tyle czasu.

Jak ludzie zakladaja zbiorniki, to to gesto i czesto zadawaja pytania. A i potem nie raz i nie dwa cos nie wychodzi tak jak powinno i tez pytaja.

Czasami chwala sie wzrostem swojego baniaka, a Ty tak ... pojechales z grubej rury :D :D :D

Chociaz skoro wspominasz o Trycu, to juz wiadomo kto byl "pierwszym zrodlem informacji" :D

Tymniemniej tylko pogratulowac zbiornika.

Bardzo bardzo mi sie podobal. Szczegolnie ta feria barw, bo chociaz i u mnie wszystko (miekkie) dosc ladnie rosnie (niestety glony z tego najlepiej, ale to kwestia zaprzestania podawania kalkwasser) to brakuje mi wlasnie barw.

@osad, naprawde warto byloby zobaczyc Twoj baniak na wlasne oczy :D

Skoro Koledzy pisza, ze na zywo wyglada jeszcze lepiej.

Pozdrawiam


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Osad czy zbiornik pracuję bez odpieniacza?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.