Jump to content
Sign in to follow this  
danio884

Co proponujecie!

Recommended Posts

Siemka!
Mam do was pytanie odnośnie "konfiguracji" akwarium. Chcę skorzystać z waszej fachowej wiedzy. Mam kilka wymagań ale myślę, że jesteście w stanie im podołać. Przejdźmy do rzeczy.

Chcę mieć małe akwarium morskie, które "zmieści się na biurku". Jednym z warunków jest to by było bez odpieniacza. Tak więc dajcie mi propozycje sprzętu i litrażu, który pozwoli na prowadzenie solniczki bez odpieniacza. Co do życia. Bez ryb, tylko coś co będzie zjadać glony. Kilka "koralowców". Kiedy indziej zapytam jakie się nadają ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może na początek zaczniesz przestrzegać regulamin tego forum

2. Zanim rozpoczniesz nowy wątek, zadaj sobie trud i sprawdź czy temat nie był już poruszany wcześniej. Jeśli znajdziesz interesujący Cię temat, a masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pytaj w tym wątku, nie rozpoczynaj nowego. Do tego służy guzik "szukaj".

3. Rozpoczynając nowy wątek nadaj mu treściwy tytuł, który w skrócie określi czego ma dotyczyć dany wątek, nie żadne: "pomocy!!" "coś się dzieje!!" "coś dziwnego!!" itp itd. Nie twórz wątków wielotematycznych, tylko 1 wątek o odpieniaczu, niech będzie o odpieniaczu, jak masz jeszcze jakieś pytania/problemy, a nie były one poruszane wcześniej, to rozpocznij kolejny wątek.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.