Skocz do zawartości
Marqo

Montaż grzebienia

Rekomendowane odpowiedzi

Która opcja jest poprawna ? Przed czy za szybą? Na co to przykleić? Silikon ?28472279f9b22be455a77806f4f8f918.jpgba7bade6d4c10ef2f4ad0ce640206a2b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silikon. Przed - cisnienie dociska.

Tylko w szynie go wklej zebys mogl regulowac spietrzeniem wody w razie potrzeby I poziomem w akwarium.

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak byś sobie zrobił coś w rodzaju prowadnicy (przynajmniej ja tak mam), żeby było można wyjąć grzebień np. do czyszczenia albo wyregulować poziom wody.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę to jest grzebień aquamedica.  powinien być razem z prowadnicą, a nawet można dokupić specjalne klipsy do tej prowadnicy. 

A co do pytania: moim zdaniem przed szybą.  Mniejszy efekt chlupania wody jak wlewa się do komina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dadario napisał:

Jeśli dobrze widzę to jest grzebień aquamedica.  powinien być razem z prowadnicą, a nawet można dokupić specjalne klipsy do tej prowadnicy. 

A co do pytania: moim zdaniem przed szybą.  Mniejszy efekt chlupania wody jak wlewa się do komina...

to ja się podłącze to tematu ;) są jeszcze inne sposoby wyciszenia przelewania się do komina? Mam przyklejony od wewnątrz akwarium i też chlupie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gr4b3Q napisał:

to ja się podłącze to tematu ;) są jeszcze inne sposoby wyciszenia przelewania się do komina? Mam przyklejony od wewnątrz akwarium i też chlupie :(

Np. kawałek spienionego PCV pod skosem w kominie żeby woda spływała po przeciwnych od grzebienia ściankach.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebień am. O jakich klipsach mowa ? Nigdzie nie mogę znaleźć ich .

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na magnesy. Wygodne. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamedic combifix.  Poszukaj. Jeden z szczecińskich sklepów miał je w ofercie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pl chyba niedostępne. Nawet am ich nie ma.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.