Skocz do zawartości

Historia edycji

Syrius177

Syrius177

Witam, pytałem ostatnio odnośnie NaOH i SrCl2 w wątku od innych forumowiczów             ( @katani) i nie chcąc im zaśmiecać wątku dopytam jeszcze o coś w swoim.  Czy ktoś dolewa bezpośrednio  do płynów balinga inne preparaty? Myslalem żeby do bańki NaOH (lub kh buffer kto co ma) dodać kropelki micro w odpowiedniej ilości. A do Ca +Mg +Sr dodać kropelki żelaza w odpowiedniej ilości. Tym sposobem cały baling oraz  Żelazo, Stront i micro miałbym załatwione dozownikiem.  Do vsv wykorzystałbym 3 pompę z dozownika. Z ręki pozostał by mi tylko Jod i Fito. 

Syrius177

Syrius177

Witam, pytałem ostatnio odnośnie NaOH i SrCl2 w wątku od innych forumowiczów ( @katani ) i nie chcąc im zaśmiecać wątku dopytam jeszcze o coś w swoim.  Czy ktoś dolewa bezpośrednio  do płynów balinga inne preparaty? Myslalem żeby do bańki NaOH (lub kh buffer kto co ma) dodać kropelki micro w odpowiedniej ilości. A do Ca +Mg +Sr dodać kropelki żelaza w odpowiedniej ilości. Tym sposobem cały baling oraz  Żelazo, Stront i micro miałbym załatwione dozownikiem.  Do vsv wykorzystałbym 3 pompę z dozownika. Z ręki pozostał by mi tylko Jod i Fito. 

Syrius177

Syrius177

Witam, pytałem ostatnio odnośnie NaOH i SrCl2 w wątku od innych forumowiczów ( @Katani ) i nie chcąc im zaśmiecać wątku dopytam jeszcze o coś w swoim.  Czy ktoś dolewa bezpośrednio  do płynów balinga inne preparaty? Myslalem żeby do bańki NaOH (lub kh buffer kto co ma) dodać kropelki micro w odpowiedniej ilości. A do Ca +Mg +Sr dodać kropelki żelaza w odpowiedniej ilości. Tym sposobem cały baling oraz  Żelazo, Stront i micro miałbym załatwione dozownikiem.  Do vsv wykorzystałbym 3 pompę z dozownika. Z ręki pozostał by mi tylko Jod i Fito. 

Syrius177

Syrius177

Witam, pytałem ostatnio odnośnie NaOH i SrCl2 w wątku od innych forumowiczów ( #Katani ) i nie chcąc im zaśmiecać wątku dopytam jeszcze o coś w swoim.  Czy ktoś dolewa bezpośrednio  do płynów balinga inne preparaty? Myslalem żeby do bańki NaOH (lub kh buffer kto co ma) dodać kropelki micro w odpowiedniej ilości. A do Ca +Mg +Sr dodać kropelki żelaza w odpowiedniej ilości. Tym sposobem cały baling oraz  Żelazo, Stront i micro miałbym załatwione dozownikiem.  Do vsv wykorzystałbym 3 pompę z dozownika. Z ręki pozostał by mi tylko Jod i Fito. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.