Skocz do zawartości

Historia edycji

Syrius177

Syrius177

Witam, czy ktoś używa chlorek strontu  SrCl2 x 6H20 w postaci proszku do produkcji własnego roztworu ? Chciałbym podawać zamiast firmowego butelkowego strontu.

I to samo tyczy się żelaza FeCl3 x 6H20. 

O ile o Chlorku Strontu gdzieś czytałem, chyba @katani coś wspomniał w swoim wątku, to o Chlorku Żelaza nie znalazłem. Czy to ów wspomniany związek kryje się w tych firmowych buteleczkach ? Czy jakaś inna postać Fe?

 

Syrius177

Syrius177

Witam, czy ktoś używa chlorek strontu  SrCl2 x 6H20 w postaci proszku do produkcji własnego roztworu ? Chciałbym podawać zamiast firmowego butelkowego strontu.

I to samo tyczy się żelaza FeCl3 x 6H20. 

O ile o Chlorku Strontu gdzieś czytałem, chyba  @Katani coś wspomniał w swoim wątku, to o Chlorku Żelaza nie znalazłem. Czy to ów wspomniany związek kryje się w tych firmowych buteleczkach ? Czy jakaś inna postać Fe?

 

Syrius177

Syrius177

Witam, czy ktoś używa chlorek strontu  SrCl2 x 6H20 w postaci proszku do produkcji własnego roztworu ? Chciałbym podawać zamiast firmowego butelkowego strontu.

I to samo tyczy się żelaza FeCl3 x 6H20. 

O ile o Chlorku Strontu gdzieś czytałem, chyba  #Katani coś wspomniał w swoim wątku, to o Chlorku Żelaza nie znalazłem. Czy to ów wspomniany związek kryje się w tych firmowych buteleczkach ? Czy jakaś inna postać Fe?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.