Skocz do zawartości

Historia edycji

ILUZJONISTA

ILUZJONISTA

W dniu 3.11.2018 o 15:00, maciej01 napisał:

Po co Ci korona? W pierwszym akwarium miałem koronę, a w drugim obecnym nie mam i akwarium bez korony wygląda o wiele lepiej.

Zapytaj @Nik@ na temat korony i jej przydatności. Błazny potrafią skakać i babki symbiotyczne, ale to już od Ciebie zależy co zrobisz. Ja używałem siatki na okna przeciw owadom w lecie i fajnie spełniała swoją rolę. 

Godzinę temu, Mardyl86 napisał:

Dostałem od znajomego czerwonego korala który znajduje się na górze skały. Czy ktoś pomoże mi go zidentyfikować?

Może to być Montipora digitata lub Montipora samarensis. 

 

Opisuj wszystko bo obserwuję Twój temat ponieważ w styczniu córce zakładam soliczkę o wymiarach 40x40x40 :)

ILUZJONISTA

ILUZJONISTA

W dniu 3.11.2018 o 15:00, maciej01 napisał:

Po co Ci korona? W pierwszym akwarium miałem koronę, a w drugim obecnym nie mam i akwarium bez korony wygląda o wiele lepiej.

Zapytaj @Nik@ na temat korony i jej przydatności. Błazny potrafią skakać i babki symbiotyczne, ale to już od Ciebie zależy co zrobisz. Ja używałem siatki na okna przeciw owadom w lecie i fajnie spełniała swoją rolę. 

Godzinę temu, Mardyl86 napisał:

Dostałem od znajomego czerwonego korala który znajduje się na górze skały. Czy ktoś pomoże mi go zidentyfikować?

Może to być Montipora digitata lub Montipora samarensis. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.