Skocz do zawartości
wiesiektbg

Usuwanie postów

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że niektóre osoby na tym forum są przewrażliwione. Po kilku dniach od pojawienia się (i zatwierdzenia) mój post o sprzedaży skały z anemonami został usunięty. Powodem miała być niezgodność z regulaminem - nieamieszczenie zdjęcia (tyle w informacji odnośnie usunięcia ogłoszenia). Tak się sklada, że dobrze pamietam swoje ogloszenie i wiem na 101%, że w ogłoszeniu było dodane zdjęcie skałki z anemonami, znajdującej się w sumpie, więc albo ktoś sobie ze mnie jaja robi, albo nie przeglada tego, co usuwa. Moze usuwającemu nie spodobał sie dopisek, że mam też inne życie na sprzedaż, i że istnieje możliwość wymiany na inne zycie. Chyba lepiej dopisać o możliwości wymiany na inne zycie, niż generować nowe posty w dziale "zamienię"... No, ale cóż...regulamin świetszy od dekalogu

Edytowane przez wiesiektbg (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj - jako iż to ja osobiście odchaczałem Twoje ogłoszenie jako niezgodne z regulaminem. To wypowiem się publicznie, może komuś taka odpowiedź uzmysłowi o co tu tak naprawdę chodziło... Miałeś w wiadomości po odrzuceniu ogłoszenia podane co, kto i z jakiego powodu usunął, ale wolałeś publicznie wylać żale zamiast zapytać PW.

Otóż Twoje ogłoszenie nie było opublikowane publicznie na forum do chwili o której wspomniałeś wisiało do akceptacji przez moderację. Pozwolę sobie wkleić Print screen z Twoim ogłoszeniem, aby rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie braku zdjęć sprzedawanych przedmiotów. Otóż.

2099063881_ogoszenie.jpg.682de3607ef79bf1b6c2e7601e4ca74b.jpg

Jak obecnie wszyscy widzimy treść dotycząca:

fitoplanktonu nie doczekała się zdjęcia.
makroglony nie doczekały się zdjęcia ani też ceny.

Korzystając z okazji Twoje ogłoszenie wiszące w dziale zamienię nie posiada dokumentacji zdjęciowej co również jest wymogiem regulaminu.
To tyle ze strony moderacyjnej.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie dotyczyło PRZEDE WSZYSTKIM sprzedaży skałki z anemonami. O fito i makroglonach jedynie nadmieniłem przy okazji (żeby nie walić postów w każdym dziale z osobna), że mam coś takiego na zbyciu. Owszem, mógł bym na wszystko wrzucać pojedyncze ogłoszenia ze zdjeciami codziennie i było by ok. Jak wygląda fito, kazdy wie, makroglon chyba też każdy widział. Jeśli chce się przypieprzyc do czegoś, to powód zawsze się znajdzie, wygląda na to, że najlepiej wogóle nie umieszczać żadnych ogłoszeń - nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ogłoszenie było zgodne z regulaminem? Który zaakceptowałeś...

39 minut temu, wiesiektbg napisał:

Jak wygląda fito, kazdy wie, makroglon chyba też każdy widział.

Zdjęcie jest po to aby ukazać faktyczny stan sprzedawanego przedmiotu.

 



Przy okazji przyda się przypomnieć regulamin forum... Na spokojnie przeczytaj całość ze szczególną uwagą na pkt 5,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wiesiektbg napisał:

Ogłoszenie dotyczyło PRZEDE WSZYSTKIM sprzedaży skałki z anemonami. O fito i makroglonach jedynie nadmieniłem przy okazji (żeby nie walić postów w każdym dziale z osobna), że mam coś takiego na zbyciu. Owszem, mógł bym na wszystko wrzucać pojedyncze ogłoszenia ze zdjeciami codziennie i było by ok. Jak wygląda fito, kazdy wie, makroglon chyba też każdy widział. Jeśli chce się przypieprzyc do czegoś, to powód zawsze się znajdzie, wygląda na to, że najlepiej wogóle nie umieszczać żadnych ogłoszeń - nie będzie problemu.

Fito a fito to czesto duza roznica. Geste, mocno zielone, albo zoltawe siuśki. Podobnie z glonami. Jest ich wiele gatunkow, jedne są bardzo ekspansywe, inne mniej, a nie wiadomo, jakiego gatunku i jakiej kondycji są te, ktore oferujesz. Taxifolia na przyklad potrafi sie rozniesc wszedzie i opanowac akwarium. Moze Twoje glony są zdrowe i czyste, a moze na pol obumarle z wieloszczetami czy aiptasią, ktorych ktos moze nie chciec w swoim akwarium?

Mozesz umiescic 10 rzeczy w jednym ogloszeniu, ale wszystko ma miec zdjecie, zeby kupujacy mogl ocenic, czy chce to wziac i musi miec cene, zeby kupijacy wiedzial jaką ilosc za jaką kwotę dostanie.

Jeśli regulamin targowiska Ci nie odpowiada, to nie musisz z targowiska korzystać, jest wiele innych portali.

Nikt się do Ciebie nie przypieprza. Nie maxzdjecia i ceny, nie ma publikacji ogloszenia. Jak dołożysz fotki i cenę, to ogłoszenie zostanie zaakceptowane (o ile nie zapomnisz o innych rzeczach, jak literka czy miejscowość).

I jeszcze jedno. To nie dla naszego widzimisię regulamin został tak skonstruowany. Wiele się pisało skargi kiedys, ze zostały oszukane. Stad to wymaganie real foto wszystkiego, co chcesz sprzedac, oddac, czy zamienic.

Klient widzi na zdjeciu, co kupuje i oboje macie zabezpieczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podlizuje się, ale moderatorzy maja racje. Ps. Moje pierwsze ogłoszenia sprzedaży tez zostały usunięte za błędy formalne-nie wiem ile osób czyta wszystkie regulaminy przed dodaniem ogłoszenia ;)
Mimo wszystko regulamin jest po to by chronić nas użytkowników forum, my tez korzystamy z faktu ze jest tutaj porządek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Nie chcę już ciągnąć tego tematu, bo to nie ma sensu - w końcu przepisy to przepisy, w przyszłości zastanowie sie pięć razy, co i jak opublikować, zanim to zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.