Skocz do zawartości
Nuke

Zakupy/wysyłka z Uk

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w końcu ofertę modliszek-i to 3 odmian  w tym 2 barwnych i innych ciekawych stworzeń w Marine World w UK.Kolega mieszkający na miejscu ma do sklepu 4h jazdy w jedną stronę.Przesyłka ze sklepu do niego to koszt 25f czyli dość drogo.Przesyłka do Pl średnio 100 za 2kg-czas3-5dni roboczych- to chyba za długo na żywe zwierzęta....ale te krewetki to twarde bestie i może warto było by spróbować. Czy potrzebne sa jakieś pozwolenia? Czy jest szansa że dotrą całe i zdrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Nuke napisał:

 Czy potrzebne sa jakieś pozwolenia?

póki UK jest w Unii to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie będzie problemu na celnym z "wywozem" zwierząt? gdzieś mi kiedyś wpadło info że z uk jako wyspy mogą być problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

z krewetkami nie powinno być żadnego problemu .. o ile przeżyją (ale dla spokojności lepiej wydzownic do celnego i dopytać)

w drugą stronę "mogą być jaja" np. by wwieźć psa do UK to potrzebne są ... np.

"paszport" dla zwierzaka, wszczepiony czip, szczepienia, obowiązkowe leczenie na tasiemca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to to wiem bardzo dokładnie jak bardzo dużo wymagają aby wjechać z psem czy nawet innym zwierzakiem......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys brał wysyłke to niech Ci wysle w worku kordon, ja miałem ryby słodkowodne wysyłane i szła paczka 5 dni ryby dosc trudne ale w swietnej kondycji były a słyszałem o przypadkach ze i 12 dni paczk i szły i było ok w zwykłych workach dawno by sie podosiły a wody nie trzeba duzo w takim worku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już wszystko wiem,z ciekawości kolega nawet skontaktował sie ze sklepem.....i nie wyślą paczki do pl,nawet na ryzyko kupującego ponieważ nie chcą mieć żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.