Jump to content
Sign in to follow this  
FREY

Aplikacja Syna-G / auto-aktualizacja aplikacji UWAGA

Recommended Posts

Dzień dobry

Maxspect wprowadził aktualizację dla swojej aplikacji Syna-G, dzięki której możliwa jest bezprzewodowa kontrola WiFi za pomocą urządzeń zewnętrznych. 

Informacja dotyczy linii Maxspect: Recurve, RSX. 

Jeśli mają Państwo w swoim telefonie/tablecie włączoną funkcję auto-aktualizacji prosimy o nie włączanie swojej aplikacji Syna-G przed uważnym przeczytaniem tej wiadomości. 

Po zaktualizowaniu Syna-G do najnowszej wersji, aplikacja poprosi o zaktualizowanie Firmware/oprogramowania w/w linii (R6, RSX) do najnowszych za pomocą:

- ściągnąć aktualizację dla danej linii sprzętu z http://maxspect.com/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=493&lang=en

- wgrać firmware/oprogramowanie na kartę przenośną micro-sd, a następnie zaktualizować fizycznie oprogramowanie w danym urządzeniu poprzez włożenie karty pamięci w port znajdujący się przy/w kontrolerze urządzenia (kierunek wkładania karty widoczny jest na gumowej zaślepce).

- wyłączyć zasilanie urządzenia, przycisnąć pokrętło kontrolera, przywrócić zasilanie trzymając nadal wciśnięte pokrętło kontrolera, po 3 sekundach zwolnić przycisk, wyświetli się panel serwisowy, wybrać i potwierdzić opcję Firmware. Następuje wgrywanie oprogramowania, które kończy się komendą OK. Następnie potwierdzić przyciskiem pokrętła tą operację. Aktualizacja gotowa. 

Po tej operacji jeśli nasze urządzenie zewnętrzne być może nie będzie mogło się skomunikować z routerem Maxspect ICV6 i może zajść potrzeba zamknięcia aplikacji Syna-G, a także ponownego zesparowania aplikacji Syna-G z ICV6. W tym celu należy w aplikacji usunąć zapamiętany router ICV6 i postąpić dalej zgodnie za instrukcją kroków w aplikacji Syna-G.

za utrudnienia przepraszamy

Zespół CSFREY
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy jak posiadam aplikację Syna-G kontroler wifi oraz lampy etheral to ten problem nie występuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko Recurve, RSX, ponieważ weszły dla nich nowsze ustawienia, które trzeba wgrać manualnie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.