Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Dzicz i nawalone, jak w stodole :) ale to moja pierwsza próba. Spodobało mi się słodkie, choc nie uwazam, ze to takie latwe. Coś ram jednak rośnie, w tym czerwone rośliny.  Gdyby nie plaga slimakow pozerajacych rośliny i te glony oplatające rosliny, jak watą, to bym była zadowolona.  Oczywiście daleko moim roślinom do takiej kondycji, jak y @Raffy14 ale większość sobie rośnie. 

Muszę wymienić akwarium na wyższe i jakoś to wszystko ładniej poukładać.  

Z czego jestem zadowolona: czarne tło i czarny drobny piach kwarcowy to był dobry wybór.  Rybkom przydennym widać piach odpowiada, a na czarnym tle rośliny i ryby ładnie wyglądają. 

Podobają mi się też ryby, które wybrałam i ogólnie pomysł z akwarium towarzyskim. Do takiego litrażu jest ok, widać ruch w każdych partiach, rybki śmiałe i dobrze się chowają.  Muszę im troszkę dietę zrobić, neony są za grube. Wyzeraja wiekszosc, zanim inne rybki się zorientuja, że jest kolacja ;)

Z kiepskich pomysłów to brak filtra i pompa. Karliki to też nie był najlepszy pomysł. Jedzą tylko zywe żarcie i żeby je nakarmic muszę je najpierw zagonic do panelu. Inaczej neony im zjedzą wszystko, ile bym nie wrzucila.  Choć dziś jedną z żabek przylapalam, jak upołowała małą krewetkę :D więc jakoś tam sobie dadzą radę, jeśli krewetki będą się mnożyć.  Mimo wszystko po przeprowadzce do akwarium bez panelu żabki pójdą chyba do innego zbiornika. 

Nik@

Nik@

Dzicz i nawalone, jak w stodole :) ale to moja pierwsza próba. Spodobało mi się słodkie, choc nie uwazam, ze to takue latwe. Coś ram jednak rośnie, w tym czerwone rośliny.  Gdyby nie plaga slimakow pozerajacych rośliny i te glony oplatające rosliny, jak watą, to bym była zadowolona.  Oczywiście daleko moim roślinom do takiej kondycji, jak y @Raffy14 ale większość sobie rośnie. 

Muszę wymienić akwarium na wyższe i jakoś to wszystko ładniej poukładać.  

Nik@

Nik@

Dzicz i nawalone, jak w stodole :) ale to moja pierwsza próba, spodobało mi się słodkie. Muszę wymienić akwarium na wyższe i jakoś to wszystko ładniej poukładać.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.