Skocz do zawartości
Hoom

DaStaCo Classic Calcium Reactor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Czy ktoś z was miał jakiś kontakt z DaStaCo Classic Calcium Reactor T2 800l inc Integra Controller. Ten reactor nie wymaga elektrody pH , computera a co zatym idzie calibracji . Sam on dozuje co2 w zależności od szybkości przepływu wody. Posiada tez alarm który informuje o pustej butli co2 . Zastanawia mnie tylko jak dokładnie można to wyregulować i jak wygodny jest on w użytkowaniu . Zachwalają go w Anglii jako najlepszy reaktor na świecie :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy troszkę ludzi w PL używa dastaco ale tematów mało na forum a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety mało i są bardzo stare . W Anglii te reklamują jako super nowość . Cytat:

Finally available in the UK for the first time, the superbly simple yet brilliantly effective Calcium Reactors.
The best kept secret of European Aquarists until now.

W postach na forum wczytałem ze ludzie piszą ze jest drogi na starcie , z czym ja sie nie do końca mogę zgodzić . Przeliczając kosz reaktora np. Twistman + pompa + computer pH . Wyjdzie o wiele więcej kasy niż DaStaCo . Wyczytałem tez ze nie którzy maja problem z magnezem i dolewają go . Są tez martwe strefy i pewnie jeszcze kilka innych problemów by sie znalazło . Ale tez są i zalety brak pompy obiegowej brak kompa , alarm co2

Mnie interesuje porównanie

DaStaCo vs klasyczny reaktor .

Czy faktycznie DaStaCo to taki zajefajny reaktor . Tylko jezeli jest taki fajny czemu robi go tylko jedna firma brak chińskich kopi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.