Skocz do zawartości
Artek edos

oczywiscie znikajace ogłoszenie sprzedam szczepki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie jest moje ogłoszenie z targowiska?, bo kolejny raz znikło... tak bardzo boli ze rozbieram baniak i mam szczepkowy z którego sprzedaje szczepki?

nie kumam moze wystarczy napisać ''spadaj'' nie wypada cokolwiek

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ogłoszenie o sprzedaży lampy już ze dwa tygodnie wisi jako niezatwierdzone. Świeta i moderatorzy czasu nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artek edos - w momencie odrzucenia ogłoszenia otrzymujesz email iż ogłoszenie zostało odrzucone z powodu i przez kogo z moderacji - jeśli takiego zgłoszenia nie otrzymałeś - polecam kontakt z administracją.

W twoim przypadku ogłoszenie dzięki Twoim zmianom stało się  niezgodne z regulaminem.
Proszę przeczytaj regulamin i odpowiedz sobie czy aktualizacje jakich dokonałeś w trakcie trwania ogłoszenia (poprawnego) były w dalszym ciągu zgodne z regulaminem - otóż nie ponieważ zawierały zdjęcia ale nie były one ofertą posiadającą cenę. Dodatkowo regulamin określa iż użytkownik aktualizacji dokonuje w 1 poście ogłoszenia.
Jeśli nadal czujesz się pokrzywdzony moją postawą - bo to ja odrzuciłem ostatnio Twoje ogłoszenie to cóż - złóż skargę do administratorów lub właścicieli. Być może uznają inaczej i ogłoszenie powróci.



@wiesiektbg- zamieszczasz ogłoszenie należące do "wojtka" - z tego co mi wiadomo to Twoje ogłoszenie utkwiło na etapie konsultacji - wg mnie takie ogłoszenie = pośrednictwo handlowe = ogłoszenie komercyjne i nie powinno ono zostać dopuszczone do widoku publicznego. Bo przedmiot sprzedaży nie należy do Ciebie. Co też oficjalnie wyjawiłeś w treści ogłoszenia - nie na darmo w zapisie regulaminu widnieje dodatek iż:

11. Targowisko jest przeznaczone do zamieszczania ogłoszeń na temat wymiany, kupna i sprzedaży pomiędzy aktywnymi użytkownikami forum NR.
14. Aby ograniczyć "wałki" - Targowisko dostępne jest dla forumowiczów którzy napisali minimum 50 postów.

i dlatego pojawia się wielki znak zapytania kim jest Wojtek ... Aby być fair wobec pozostałych użytkowników ja nie zamieszczę tego ogłoszenia - i podejrzewam iż nikt z pozostałych moderatorów nie postąpi inaczej - myślę iż to był cichy powód dlaczego ogłoszenie nadal wisi w próżni pomimo iż je widzimy wszyscy... Formalnie poza wpisem o Wojtku jest zgodne- przyznaję iż kreatywnością wykroczyłeś poza regulamin :)

Pozdrawiam.
PS - takie sprawy można bez ciśnień rozwiać na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt dodałem kolejne zdjecie nie poprzez aktualizacje pierwszego postu ponieważ non stop wyskakuje mi ze limit przekroczony chociaż usuwałem stare,

co do cen był dodany koral wiec był podpisany z ceną raczej chodziło mi o to co pojechało w swiat

tak czy siak postaram się być chodzącym ideałem i nie popełniać tak oczywistych błędów

Pozdrawiam temat można zamknąć usunąć itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie dodajemy nowych przedmiotów do starego ogłoszenia.  Jsk już wspomniał Chwialek, możliwość edycji posta dotyczy wyłącznie aktualizacji, co już zostało sprzedane. 

Nie ma tak dobrze, że raz się przebrnie przez akceptację i już można sobie ciągnąć wątek latami ;)

Każdy nowy przedmiot umieszcza się w nowym ogloszeniu.

Druga rzecz... czy to trzeba aż nowy wątek na forum zakładać z taką pierdołą? Przecież można napisać pw do moda, który akurat się świeci, albo takiego, który z Twoich obserwacji świeci się często. Czy to od razu trzeba całemu światu głowę zaprzątac?

Rozumialabym, gdybyś napisał do 3 modów i byloby zero reakcji w ciągu doby. A tak dostałeś publicznie po uszach;)

Gdybys napisal pw, dostałbys info tylko Ty.

P.S. Nie dostales maila, że Twoje ogłoszenie zostało odrzucone? Silnik forum ma ustawione powiadomienia w takich przypadkach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.