Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

@Słony leszcz
Ja mam wersje zachowaj ustawienia (po odlaczeniu zapalonej lampy z gniazdka po podlaczeniu sie zapala) kwestia co się stanie gdy tak jak mówisz np o 21 lampa ma sie wylaczyc o o 20:45 ni ma pradu i np wroci o 22. Ale tez to sprawdze zaraz i dam znać :D


Edit: No i tu niestety zgrzyt albo jeszcze jakąś funkcję trzeba rozpracować. Lampa miała się zgasić o 23:20, o 23:19 wyciągnałem wtyczke z gniazdka. 23:22 wtyczka  wpięta lampa się zapala i nie gaśnie.

Edit v2: Wiem jak wyłączyć zieloną diodę xD

 


@Paragon Trochę nie zrozumieliśmy się z kolegom pytał czy coś może działać w trybie 1min on 1 min off. Dlatego pętla tak to sam używam tej innej funkcji.

sith114

sith114

@Słony leszcz
Ja mam wersje zachowaj ustawienia (po odlaczeniu zapalonej lampy z gniazdka po podlaczeniu sie zapala) kwestia co się stanie gdy tak jak mówisz np o 21 lampa ma sie wylaczyc o o 20:45 ni ma pradu i np wroci o 22. Ale tez to sprawdze zaraz i dam znać :D


Edit: No i tu niestety zgrzyt albo jeszcze jakąś funkcję trzeba rozpracować. Lampa miała się zgasić o 23:20, o 23:19 wyciągnałem wtyczke z gniazdka. 23:22 wtyczka  wpięta lampa się zapala i nie gaśnie.

 


@Paragon Trochę nie zrozumieliśmy się z kolegom pytał czy coś może działać w trybie 1min on 1 min off. Dlatego pętla tak to sam używam tej innej funkcji.

sith114

sith114

@Słony leszcz
Ja mam wersje zachowaj ustawienia (po odlaczeniu zapalonej lampy z gniazdka po podlaczeniu sie zapala) kwestia co się stanie gdy tak jak mówisz np o 21 lampa ma sie wylaczyc o o 20:45 ni ma pradu i np wroci o 22. Ale tez to sprawdze zaraz i dam znać :D

@Paragon Trochę nie zrozumieliśmy się z kolegom pytał czy coś może działać w trybie 1min on 1 min off. Dlatego pętla tak to sam używam tej innej funkcji.

sith114

sith114

@Słony leszcz
Ja mam wersje zachowaj ustawienia (po odlaczeniu zapalonej lampy z gniazdka po podlaczeniu sie zapala) kwestia co się stanie gdy tak jak mówisz np o 21 lampa ma sie wylaczyc o o 20:45 ni ma pradu i np wroci o 22. Ale tez to sprawdze zaraz i dam znać :D

sith114

sith114

@Słony leszcz
Ja mam wersje zachowaj ustawienia (po odlaczeniu zapalonej lampy z gniazdka po podlaczeniu sie zapala) kwestia co się stanie gdy tak jak mówisz np o 21 lampa ma sie wylaczyc o o 20:45 ni ma pradu i np wroci o 22. Ale tez to sprawdze :D

sith114

sith114

@Słony leszcz
Ja mam wersje zachowaj ustawienia kwestia co się stanie gdy tak jak mówisz np o 21 lampa ma sie wylaczyc o o 20:45 ni ma pradu i np wroci o 22. Ale tez to sprawdze :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.