Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

@atk:)

Ja nie znam twojego baniaka wnioskuję po zdjęciu,ale też nie będę kopala i szukala jaki to baniak i sprzęt itp...opisz coś.

9 godzin temu, atk napisał:

OK, to skoro to jest właściwe cyjano to nie wiem co miałem poprzednio... :p

to nie wiem też nie widzialam.:P

 

9 godzin temu, atk napisał:

Czy nadmiar lanych bakterii może zaszkodzić? Dałem 1/2 ampułki prodibio... A wcześniej było zeobak/zeostart no i codziennie 0,8 ml do 1ml max wódki aby zejść z no3/po4. 

może zaszkodzić w różnym slowa zmaczeniu, zależy ile tego ladujesz plus wódka to też pożywka,jeszcze pewno robisz podmiany i efekt murowany:)

zawsze sie zastanawiam jak czytam posty po co tyle tego wszystkiego ludzie leją do akwarium?z myślą ze ma być lepiej a jest odwrotne,i jakie wnioski...

9 godzin temu, atk napisał:

Ryby są na diecie 1/2 kostki artemii i 1/2 kostki kryll/mysis na zmianę całość 1x dziennie. 

a czemu są na diecie? za grube są czy co?

co ma piernik do wiatraka,zrób porządek z akwarium a rybą daruj,czemu są winne że właściciel nie ogarnia skrawka rafy:P

Ps. kątem oka widzę cyrkulację typu tanie chiny ??czy sie mylę,to też ma duży wpływ,może jest za słaba,masz dużo skały i gdzieś to zanika.

Calustlera mówisz padła,udusilo ją cyjano ,ale nie wyrzucaj,przeczysc delikatnie pędzelkiem i przenieść wyżej one się odrodzą po czasie,nawet z samego szkieletu,też tak miałam,myślałam  że już koniec,daj jej czasu.

 

Edit:to są moje tylko uwagi zrób z tym co chcesz:ninja:mogę sie mylić:smilieA13:

 

20190413_072440.jpg

Beti

Beti

@atk:)

Ja nie znam twojego baniaka wnioskuję po zdjęciu,ale też nie będę kopala i szukala jaki to baniak i sprzęt itp...opisz coś.

8 godzin temu, atk napisał:

OK, to skoro to jest właściwe cyjano to nie wiem co miałem poprzednio... :p

to nie wiem też nie widzialam.:P

 

8 godzin temu, atk napisał:

Czy nadmiar lanych bakterii może zaszkodzić? Dałem 1/2 ampułki prodibio... A wcześniej było zeobak/zeostart no i codziennie 0,8 ml do 1ml max wódki aby zejść z no3/po4. 

może zaszkodzić w różnym slowa zmaczeniu, zależy ile tego ladujesz plus wódka to też pożywka,jeszcze pewno robisz podmiany i efekt murowany:)

zawsze sie zastanawiam jak czytam posty po co tyle tego wszystkiego ludzie leją do akwarium?z myślą ze ma być lepiej a jest odwrotne,i jakie wnioski...

8 godzin temu, atk napisał:

Ryby są na diecie 1/2 kostki artemii i 1/2 kostki kryll/mysis na zmianę całość 1x dziennie. 

a czemu są na diecie? za grube są czy co?

co ma piernik do wiatraka,zrób porządek z akwarium a rybą daruj,czemu są winne że właściciel nie ogarnia skrawka rafy:P

Ps. kontem oka widzę cyrkulację typu tanie chiny ??czy sie mylę,to też ma duży wpływ,może jest za słaba,masz dużo skały i gdzieś to zanika.

Calustlera mówisz padła,udusilo ją cyjano ,ale nie wyrzucaj,przeczysc delikatnie pędzelkiem i przenieść wyżej one się odrodzą po czasie,nawet z samego szkieletu,też tak miałam,myślałam  że już koniec,daj jej czasu.

 

to są moje tylko uwagi zrób z tym co chcesz:ninja:mogę sie mylić:smilieA13:

 

20190413_072440.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.