Skocz do zawartości

Historia edycji

Beti

Beti

1 godzinę temu, Mini napisał:

A co z lampą?

a uważam że za mocno nią dajesz zmniejsz trochę i zaobserwuj korale i tak jak napisał Ci kolega @Steronzmień układ

3 godziny temu, Mini napisał:

Tak widziałem ten film dlatego zacząłem się zastanawiać czy te kulki faktycznie nie wyprały mi wody.

Mini :)

prosze Cię zacznij słuchać,ogarnij zbiornik,i nie sluchaj głupot.

wyprać to można brudne ciuchy albo kasę :)przepraszam ale nie daj się wkręcić w jakieś fanaberie.

oglądałam ten filmik i proponuję go zrozumieć,bo czy kulki były czy je wyciągnął no3 bylo nadal zero,nie miały wpływu na to,zresztą wszystko było robione na odwrót,zgadzam sie tam z wypowiedzią Darka.B naszego z forum i Laszka01 byłego forumowicza NR,a filmik powstal juz dawno wiec no3 i po4 juz są pewno inne.

2 godziny temu, Mini napisał:

Czytałem gdzieś że na 300l 7 ryb to maximum ale to chyba nie prawda. Ile można mieć ryb przy dobrej filtracji?

hehe dobre pytanie?zobacz na mój :)

jakie ryby można miec 7 małych chromis i co to Max?

każdy zbiornik jest inny 

ja mam 24ryby w tym 7 pokolcy dużych i się kręci :) ale to wszystko było stopniowo i akwarium ma 25miesięcy jest dojrzałe ono też inaczej reaguje niż zbiornik 2 miesięczny :)weź to pod uwagę,a wodę się liczy całą w obiegu,czyli masz 400 lit

Ps test na po4 kropelkowy nie jest dokładny stawiam ze będzie na hance okolo 0.04

Beti

Beti

1 godzinę temu, Mini napisał:

A co z lampą?

a uważam że za mocno nią dajesz zmniejsz trochę i zaobserwuj korale i tak jak napisał Ci kolega @Steronzmień układ

3 godziny temu, Mini napisał:

Tak widziałem ten film dlatego zacząłem się zastanawiać czy te kulki faktycznie nie wyprały mi wody.

Mini :)

prosze Cię zacznij słuchać,ogarnij zbiornik,i nie sluchaj głupot.

wyprać to można brudne ciuchy albo kasę :)przepraszam ale nie daj się wkręcić w jakieś fanaberie.

oglądałam ten filmik i proponuję go zrozumieć,bo czy kulki były czy je wyciągnął no3 bylo nadal zero,nie miały wpływu na to.

1 godzinę temu, Mini napisał:

Czytałem gdzieś że na 300l 7 ryb to maximum ale to chyba nie prawda. Ile można mieć ryb przy dobrej filtracji?

hehe dobre pytanie?zobacz na mój :)

jakie ryby można miec 7 małych chromis i co to Max?

każdy zbiornik jest inny 

ja mam 24ryby w tym 7 pokolcy dużych i się kręci :) ale to wszystko było stopniowo i akwarium ma 25miesięcy jest dojrzałe ono też inaczej reaguje niż zbiornik 2 miesięczny :)weź to pod uwagę,a wodę się liczy całą w obiegu,czyli masz 400 lit

Ps test na po4 kropelkowy nie jest dokładny stawiam ze będzie na hance okolo 0.04

Beti

Beti

10 minut temu, Mini napisał:

A co z lampą?

a uważam że za mocno nią dajesz zmniejsz trochę i zaobserwuj korale i tak jak napisał Ci kolega @Steronzmień układ

2 godziny temu, Mini napisał:

Tak widziałem ten film dlatego zacząłem się zastanawiać czy te kulki faktycznie nie wyprały mi wody.

Mini :)

prosze Cię zacznij słuchać,ogarnij zbiornik,i nie sluchaj głupot od jakiegoś amatora" z fb,chyba nick mu spasował"

wyprać to można brudne ciuchy albo kasę :)przepraszam ale nie daj się wkręcić w jakieś fanaberie.

44 minuty temu, Mini napisał:

Czytałem gdzieś że na 300l 7 ryb to maximum ale to chyba nie prawda. Ile można mieć ryb przy dobrej filtracji?

hehe dobre pytanie?zobacz na mój :)

jakie ryby można miec 7 małych chromis i co to Max?

każdy zbiornik jest inny 

ja mam 24ryby w tym 7 pokolcy dużych i się kręci :) ale to wszystko było stopniowo i akwarium ma 25miesięcy jest dojrzałe ono też inaczej reaguje niż zbiornik 2 miesięczny :)weź to pod uwagę,a wodę się liczy całą w obiegu,czyli masz 400 lit

Ps test na po4 kropelkowy nie jest dokładny stawiam ze będzie na hance okolo 0.04

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.