Skocz do zawartości
mlody13a

Jaki odpieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kompletuje sprzęt do akw.240l,(komin,sump pompa new jet 3000,mare 2400,tunze 6025)brakuje mi tylko odpieniacza, nie wiem jaki odpieniacz,myślalem o midiflotor i pompka sera 275 albo elite 802 jest tani i podobno bardzo dobry tylko ze wewnętrzny .jaka musi być wysokość w sumpie aby dzialał dobrze.może ktoś ma jakieś inne propozycje ,sprzedaży lub zrobienia pozdrawiam.


230L +100L(SUMP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do zaoferowania Red sea berlin classic za 350zł może Jesteś zainteresowany?


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie kupić Weipro i Reef Octopus - OPT-1000 z wirnikiem igiełkowym ale wyjdzie Ci za to z 300zł więc może kup sobie od kolegów albo koleżanek :) z forum coś lepszego,no chyba że masz kase to Besta albo jeszcze lepszy :)


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecał midiflotora, best jest bardzo głośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystko zależy od funduszy.

Midflotor to dobry odpieniacz za nieduże pieniądze (tylko upierdliwa jest wymiana kostek ). Ma jeszcze jedną dużą zaletęnie grzje wody hehe

Ja akurat nie jestem fanem odpieniaczy z igłą za 300 zł bo są mało wydajne i na ogół głośne . Jak wyrobisz sie finansow to pomyśl o Deltecu APH 525 lub ATI Bublemaster 160. Delteec jest super ładnie wykonany a ATI chałupniczo ale jest bardzo wdajny.

Pozdrawiam


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemezis czemu niby Weipro ma być zły?że niby best lepszy?Osobiście mam Weipro z pompą AM igła i wymiata jak trzeba nawet ostatnio jest wyłanczany na 12 godzin bo aż zabardzo "oczyszcza" wodę :)a jest to zestaw w cenie słabego besta 1200.

Mlody13a Liczy się efekt spieniania a w jaki sposób go osiągniesz i za jakie pieniądze ...sam zdecyduj :)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że duża część posiadaczy rafek ma akwaria w sypialni, oprócz efektu spieniania liczy się też, kultura pracy:). Jeśli weipro jest tak samo cichy jak beast- lepiej pozbierać na coś cichszego;). Przerobiłem temat na własnej skórze, jak jeszcze miałem poprzedni baniak w swoim pokoju, nie ma nic gorszego niż bucząca pompa czy odpieniacz, gdy masz problemy z zasypianiem.:)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem z zasypianiem to należy wstać i wlepić oczka w zbiornik :-)


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do szkoły muszę na 8 dojechać:-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.