Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne akwarium, w porzadku zdjęcia. Olympus robi całkiem całkiem aparaty, mają bardzo dobre dobre szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taką małą małpkę, C-370, i robi lepsze fotki niż mój bardziej zaawansowany kompakt Konica-Minolta Z3, zdjęcia mają dobrą jasność i kolory, nie są takie szarobure. Zresztą od kilku osób bardziej siedzących w fotografii słyszałem że Olympus własnie do takich prostych modeli daje dobre obiektywy. Szkoda tylko że mają ten swój standard kart XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne.Wedlug mnie spokojnie na reefcentral jako NANO TOTM.

http://www.reefcentral.com/forums/forumdisplay.php?forumid=75

Jakiego sprzetu uzywasz i jakie rybecczki tam plywaja?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna rafka, gratulacje.

Napisz proszę jakiego sprzętu używasz oraz ile miesięcy/lat ma zbiornik.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne akwarium!jaka t5ka daje takie fioletowe światło?


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Grzegorz Dyzma @olekszwarc @juwewaldi:) Co do rybki jest jedna narazie Amphiprion Ocellaris tylko że sie obraziła i się chowa i wychodzi tylko na jedzonko:D Światło to 3x24w ATI Aqua Blue,ATI Actinic i Korallen-Zucht Fiji Purple.Pompy New-Jet 1200 i Koralia-1.Filtracja Miniflotor i tylko 4kg żywej skały bo reszte wydałem zeby miec miejsce na Reefceramic.Akwarium mam dwa lata:)


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sliczniunia :)

chyba teraz ja podjade po jakies szczepki


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje,naprawde sliczana i niezmiernie kolorowa mini rafka-niesamowity pejzasz ,koralowce robia wrazenia ,takie male cudo,jakze porzadane,pozdrawiam


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nairam

naprawdę śliczna rafka,pilnuj tyko xenii,jest piękna a zarazem zaborcza-nawet się nie obejrzałem a opanowała połowę

zbiorniczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna rafa ,a szczególnie w realu :) nie można od niej oczu oderwać .Szkoda że tak mało rybek a i jeszcze ten błazenek się stale chowa :)_o. A ja poprosił bym fotkę całości a nie tak fragmentami. Kiedy moja taka będzie :Dozingoff


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dawałeś za te zoa u góry :(


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajeczka, po prostu cukiereczek:clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jedno z najładniejszych nano na forum:clapping:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest idealny przykład na poparcie mojej opinii w polemice jaka się ostatnio rozpętała że "jeśli nie stać Cię na duże akwarium to nie zakładaj wcale". Bzdura kompletna! Jak widać na Twoim przykładzie liczy się upór w dążeniu do celu i rozsądek w obsadzaniu zwierzakami takiej kostki, a nie to jakiej wielkości jest akwarium, bo życzyłbym wszystkim właścicielom "dużych" akwariów takich efektów jakie osiągnąłeś. No i dochodzi jescze efekt "mikrokosmosu" jakiego w dużym baniaku niegdy nie osiągniemy, bo niby dlaczego wszyscy lubią oglądać fotografie "macro" i to bez względu na to co przedstawiają? To samo ma zastosowanie w mini rafkach :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój baniaczek jest idealnym potwierdzeniem porzekadła: "Małe jest piękne". Doprawdy akwarium zapiera dech. Pomimo dużej różnorodności wszystko jest ładnie skomponowane. Jeszcze raz moje uznanie :D

Jedno co bym dodał to jakieś 2 może 3 rybki dla wprowadzenia więcej ruchu do akwarium. Wtedy byłoby miodzio :D

Pozdrawiam


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.