Skocz do zawartości
piotrs

Ostracion rhinorhynchos a miał być cubicus

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zrobiłem zakupy online w pewnym sklepie. Zamówiłem ostracion Cubicus, który jest żółty a przysłali mi białego w czarne plamki. Po szukaniu czy zmieniaja barwe natknąłem się na zdj. które pokazywało tą rybę. 
Miał ktos doczynienia ztą odmianą?

Czy mogę reklamować rybę?

ostracion-rhinorhynchos-juv.jpg

images.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa zdjęcia pochodzą z internetu, więc nie ma sensu rozprawiać.   Pokaz zdjecie swojej rybki.

Wiele ryb w stresie czy wieczorową pora zmienia barwy i nie ma w tym nic dziwnego.  

 

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nik@ napisał:

Obydwa zdjęcia pochodzą z internetu, więc nie ma sensu rozprawiać.   Pokaz zdjecie swojej rybki.

Wiele ryb w stresie czy wieczorową pora zmienia barwy i nie ma w tym nic dziwnego.  

 

 

IMG_3232.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy zakup @ można zwrócić w ciagu 14 dni. Decyzja należy do Ciebie...

Porozmawiaj ze sprzedawcą- powiedz o co chodzi, może mają żółtą i wymienia 

Edytowane przez Czubais (wyświetl historię edycji)

---------------------------------------

Powoli ale do przodu: Mój projekt

130x70x65+sump 100x50x40; Schuran 120, oświetlenie 3xKessila150w 10000k,obieg NewJet4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie to nie jest cubicus. Przekopałam wiele zdjęć i z tych gdzie rybka cubicus była (prawdopodobnie) zestresowana i blada, pozostawało jej jednak żółta tęczowka oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nik@ napisał:

Chyba faktycznie to nie jest cubicus. Przekopałam wiele zdjęć i z tych gdzie rybka cubicus była (prawdopodobnie) zestresowana i blada, pozostawało jej jednak żółta tęczowka oka.

Tez myslalem ze zestresowana, jednak dzisiaj patrzę a ona jeszcze jaśniejsza i zero żółtych kolorów a wręcz śnieżnobiała z czarnymi plamkami jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr zamykaj temat :) jutro ja zabieram do siebie ,będę miał fajna rybcie a Ty problem z głowy :) a jeśli chcesz na żółto to wrzuć cytrynkę do wody hehehe 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że dorosła ryba wygląda czasersko z tym nochalem i chyba rzadko można ją kupić.  Po wpisaniu w google nie podpowiada się w żadnym sklepie, a z erybki podpowiadają się wszystkie ryby, jakie kiedykolwiek były w sprzedaży.  Ktokolwiek będzie jej właścicielem to pogratulować rzadko spotykane go w akwariach okazu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.