Skocz do zawartości

Historia edycji

Ura

Ura

@Raffy14  Tak myślałem że to z tej płytkiej rafy - sam mam taką płytką i bardzo szybko wyrastają SPS z niej zwłaszcza szybko rosnące montipory - staram się je sprzedawać nawet po 10 zł za szczepkę byle sprzedać :) bo wyrastają ponad taflę szybko. 

Nie zastanawiałeś się nad zmianą na coś wolno rosnącego do takiej płycizny?  jakieś LPS typu brain coral - wszystkie favie, montastrea, goniopory, goniastrea itp.  wolno rosną nawet bardzo wolno  przyrastają w kulę i zajmuje im to pare lat  ja mam 3 lata i widać że urosły ale bez przesady.  Mniej roboty :), mniej przycinek i robienia szczepek do sprzedania.

 

Ura

Ura

@Raffy14  Tak myślałem że to z tej płytkiej rafy - sam mam taką płytką i bardzo szybko wyrastają SPS z niej zwłaszcza szybko rosnące montipory - staram się je sprzedawać nawet po 10 zł za szczepkę byle sprzedać :) bo wyrastają ponad taflę szybko.

Nie zastanawiałeś się nad zmianą na coś wolno rosnącego do takiej płycizny?  jakieś LPS typu brain coral - wszystkie favie, montastrea, goniopory, goniastrea itp.  wolno rosną nawet bardzo wolno  przyrastają w kulę i zajmuje im to pare lat  ja mam 3 lata i widać że urosły ale bez przesady.  Mniej roboty :), nie szkoda korali na przemiał, mniej przycinek i robienia szczepek do sprzedania.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.