Skocz do zawartości

Historia edycji

Sagerrak1

Sagerrak1

W dniu 31.08.2019 o 01:24, Tester napisał:

Dlatego jasno napisałem co i jak.

PS 

Z tego co czytałem kolega rafik73 nie miał zdaje się problemów ze solą tylko ze sprawdzeniem wynikow. 

@Tester przepraszam, za takie wywoływanie do tablicy, ale jesteś najbliżej z tą firmą ze znanych mi użytkowników. Potrzebuję pomocy:

1. Są jakieś zalążki czegoś w rodzaju "Tropical method" dla soli Reef plus? Konkretnie to samo stwierdzenie, że podwyższone makro i mikro to niewiele mi mówi. 

Może jest coś czym kieruje się Tropical w tworzeniu Base i plus, np ta druga ma mieć więcej Fe I Sr Mo etc? Chodzi mi generalizując o założenia jakie przyjęła firma by zróżnicować te dwie sole.

2. Już bardziej do wszystkich: KH na poziomie 9,8 w założeniach, nie potrafię znaleźć odzwierciedlenia w znanych mi metodach, ktoś chciałby utrzymywać takie KH (poza Red Sea mixed gdzie jest 12) ? Czy może to założenia do uzupełniania parametrów podmianami bez balinga?

Sagerrak1

Sagerrak1

W dniu 31.08.2019 o 01:24, Tester napisał:

Dlatego jasno napisałem co i jak.

PS 

Z tego co czytałem kolega rafik73 nie miał zdaje się problemów ze solą tylko ze sprawdzeniem wynikow. 

@Tester przepraszam, za takie wywoływanie do tablicy, ale jesteś najbliżej z tą firmą że znanych mi użytkowników. Potrzebuję pomocy:

1. Są jakieś zalążki czegoś w rodzaju "Tropical method" dla soli Reef plus? Konkretnie to samo stwierdzenie, że podwyższone makro i mikro to niewiele mi mówi. 

Może jest coś czym kieruje się Tropical w tworzeniu Base i plus, np ta druga ma mieć więcej Fe I Sr Mi etc? Chodzi mi generalizując o założenia jakie przyjęła firma by zróżnicować te dwie sole.

2. Już bardziej do wszystkich: KH na poziomie 9,8 w założeniach, nie potrafię znaleźć odzwierciedlenia w znanych mi metodach, ktoś chciałby utrzymywać takie KH (poza Red Sea mixed gdzie jest 12) ? Czy może to założenia do uzupełniania parametrów podmianami bez balinga?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.