Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

 

17 godzin temu, Luk napisał:

Uzyskałem odpowiedź że może się tak zdażyć jeśli tego samego dnia na dziale produkowano obie sole, czyli BASE i PLUS.

Ale z tego wpisu wynika tyle iż numer partii powiązany jest z datą produkcji i daną zmianą pracowników odpowiedzialnych za tę produkcję. Chyba więc nic złego z tego nie wynika jeśli były by 2 linie produkcyjne lub pół dnia leciał skład X a drugie pół skład Y. Nie odpisali iż pomylili betoniarki/mieszalniki podczas pakowania towaru...

Z ciekawości wyślecie uzyskaną solankę na testy składu ?


Edit: A jednak przeczytałem początek tematu :) @rafik73 i zwątpiłem... bo z tego co piszesz to faktycznie była jednak pomyłka. Choć patrząc po parametrach to jednak miałeś plusa... za duże zamieszanie...

Ale Rafik mam pytanie dlaczego testowałeś nową sól na swoim baniaku skoro masz zadowalające efekty na obecnej - jest sens zmieniać skoro jest dobrze?

chwialek

chwialek

 

17 godzin temu, Luk napisał:

Uzyskałem odpowiedź że może się tak zdażyć jeśli tego samego dnia na dziale produkowano obie sole, czyli BASE i PLUS.

Ale z tego wpisu wynika tyle iż numer partii powiązany jest z datą produkcji i daną zmianą pracowników odpowiedzialnych za tę produkcję. Chyba więc nic złego z tego nie wynika jeśli były by 2 linie produkcyjne lub pół dnia leciał skład X a drugie pół skład Y. Nie odpisali iż pomylili betoniarki/mieszalniki podczas pakowania towaru...

Z ciekawości wyślecie uzyskaną solankę na testy składu ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.