Skocz do zawartości
Kaol

Obsada 150L

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

szukam propozycji na obsadę ryb jak i krewetek do 150l akwarium. Z mniejszej kostki idą do niego 2 błazny, krewetka czyszcząca oraz pterapogon. Trochę tematów już przekopałam ale może trafie na jakieś świeże pomysły :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się marzy Salarius faciatus, czy to nie będzie dla niego za mały litraż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kaol napisał:

Bardzo mi się marzy Salarius faciatus, czy to nie będzie dla niego za mały litraż?

Rybka więcej czasu siedzi w swoich ulubionych miejscach (spotach) w których widać z zbiornika domowników niż pływa przy takim litrażu myślę ,że bez problemu się sprawdzi.Tylko niestety lubi być agresywny co do ryb w podobnych gustach smakowych lub podgatunku**


Krauza [118x35x40H] + sump 45x45x38H 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś mały gatunek wargaczy, ciekawe i aktywne ryby, babka również fajny zwierzak tylko potrafi modelować podłoże po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech modeluje do woli :lol: to jest właśnie piękno tego sportu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie każdy zachwycał sie blazenkami, polecam błazenki black da vinci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Tomek881 napisał:

u mnie każdy zachwycał sie blazenkami, polecam błazenki black da vinci

 Już są, idą z mniejszego akwarium. Pisałem w 1 poście ☝️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kaol napisał:

Bardzo mi się marzy Salarius faciatus, czy to nie będzie dla niego za mały litraż?

spokojnie wystarczy w mojej kostce 70 litrów sobie żyję od 6 miesięcy i ma się dobrze:)

4 godziny temu, Jointela napisał:

Daj sobie 3 ukwiały będziesz miał codziennie inny wystrój akwarium :D:D

,albo schowają mu się pod skałę i będzie miał pustkę obstawiam ,że to nowe akwarium ,więc parametry mogą być nie stabilne :clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, psa też można trzymać całe życie w kojcu 2mx2m nawet Bernardyna i jak właściciel podejdzie to będzie merdał ogonem ze szczęścia. Pytanie czy taka osoba powinna opiekować się zwierzętami, czy raczej powinna sobie kupić tamagotchi.

150l dla rybki, gdzie zalecany litraż to 400 to trochę mało. Chyba, że kupisz naprawdę młodego osobnika i za 2 lata wrzucisz go do czegoś znacznie większego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.