Jump to content

Konrad_Wwa

Klubowicz
 • Content Count

  571
 • Joined

 • Last visited

About Konrad_Wwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie prowizorka z siatki ogrodzeniowej zastąpiła grzebień i rozwiązała zbyt duże spiętrzenie ale docelowo też będę musiał coś zmienić, trochę działałem bez grzebienia ale 2 razy ryba przeleciała bez przeszkody.
 2. Masz jakieś korale poza tą euphyllia?
 3. Konrad_Wwa

  Euphelia leci

  Bart jak stan euphyllii, coś się poprawiło czy infekcja postępuje? Czy usunąłeś te głowy z zaawansowaną infekcją?
 4. Konrad_Wwa

  Euphelia leci

  Co to za odmiany euphyllii, które ci lecą? Kiedy były wprowadzone do akwarium?
 5. Jak zaleje wodą i przyczepi np na magnes to nie wypłynie. Co do pompy to w jednym zdaniu: nie nadaje się jako obieg. Otwór powrotu dałbym dalej od ścianki bocznej z uwagi na komfort czyszczenia szyb.
 6. Mam tą pompę hydora i powiem, że nie bardzo nadaje się do panelu. Na pewno nie ma takiej wydajności jak deklarowana. Sam używałem jej w panelu i dopiero jak zmieniłem na "prawdziwą" pompę 1200l/h, w teorii niewiele większy przepływ, a dużo większa wydajność od razu była widoczna.
 7. Zależy jakie tam masz wymiary ale pierwszy pomysł: zrób z dostępem z 3 stron tak aby przód akwa równał się ze ścianą i po problemie z obsługą
 8. Jak dla mnie zostaw schody bez akwarium, i tak wypoczynek masz w przeciwną stronę. Miałem akwarium za wypoczynkiem, jak dla mnie tak samo jakby było w innym pokoju.
 9. Moja chińska lampa po 3 latach nie miała ani grama rdzy na zewnątrz i wewnątrz, taka sama lampa po takim samym okresie ale wisiała zamknięta w obudowie to ogniska rdzy na obudowie były duże, w środku również jeden zasilacz był wymieniany. Zasadniczo swoją lampę otwierałem co kilka miesięcy i odkurzałem, jak się zbiera brud w środku to i wilgoć ma gdzie się kondensować.
 10. Wisiała w jakiejś koronie lub zabudowie, że taka korozja wystąpiła?
 11. Ja mam obecnie 120x70x40 z czego ok 14cm na panel, ale jak pisałem zrobiłbym te 5cm nizsze
 12. Nice! Ja miałem 35h, teraz mam 40 przy innym wymiarze i stwierdzam tyle, że obecny zbiornik mógłby mieć właśnie 35cm:) Mialem białe tło i jest super tylko trzeba czyścić regularnie bo źle wygląda z glonami czy osadem. Teraz mam czarne bo akwarium stoi na tle czarnej ściany i białe by źle wyglądało.
 13. Jakbyś się nie zdecydował daj znać na PW co tam jest do kupienia, akurat mam akwarium po podobnej katastrofie to mogę brać rzeczy takiego podchodzenia
 14. Odpowiedź masz jeden post powyżej swojego:)
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.