Skocz do zawartości

Historia edycji

Robert-reef

Robert-reef

@ZielonyAmator usuniesz bez problemu ;)przy tak ultraprecyzyjnym wskazaniu miernika przepłukanie ro czy solanką mierzoną nie wpłynie na wynik pomiaru. Oczywiście zakładam że po pomiarze szkiełko jest dobrze oczyszczone bo kilka razy zostawiłem tam wodę, która odparowała i została skorupa soli na szkiełku. Wtedy to faktycznie najlepiej trzeba to czysta woda płukać.

A na jakim zakresie ty robisz pomiary psu, SG, cz ppt?

Robert-reef

Robert-reef

@ZielonyAmator usuniesz bez problemu ;)przy tak ultraprecyzyjnym wskazaniu miernika przepłukanie ro czy solanką mierzoną nie wpłynie na wynik pomiaru. Oczywiście zakładam że po pomiarze szkiełko jest dobrze oczyszczone bo kilka razy zostawiłem tam wodę, która odparowała i została skorupa soli na szkiełku. Wtedy to faktycznie najlepiej trzeba to czysta woda płukać.

Robert-reef

Robert-reef

@ZielonyAmator usuniesz bez problemu ;)przy tak ultraprecyzyjnym wskazaniu miernika przepłukanie to czy solanką mierzoną nie wpłynie na wynik pomiaru. Oczywiście zakładam że po pomiarze szkiełko jest dobrze oczyszczone bo kilka razy zostawiłem tam wodę, która odparowała i została skorupa soli na szkiełku. Wtedy to faktycznie najlepiej trzeba to czysta woda płukać.

Robert-reef

Robert-reef

@ZielonyAmator usuniesz bez problemu ^_^przy tak ultraprecyzyjnym wskazaniu miernika przepłukanie to czy solanką mierzoną nie wpłynie na wynik pomiaru. Oczywiście zakładam że po pomiarze szkiełko jest dobrze oczyszczone bo kilka razy zostawiłem tam wodę, która odparowała i została skorupa soli na szkiełku. Wtedy to faktycznie najlepiej trzeba to czysta woda płukać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.