Skocz do zawartości
Bizonik

nowe koraleu Lukasza z acropory

Rekomendowane odpowiedzi

bylem dzis u Lukasza wrocil z niemic i przywiozl cudenka

niebieskie filotowe granatowe zielone zolte acropory kilka roznych montipor nie mowiec o seriatoporach i pocilloporach panowie nie jestg tego zbyt wiele a ceny naprawde super wiec walcie do niego

fotki tego co kupilem dzis zrobie jutro a jest tego troszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiem co będę robił w sobotę:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w sobote to bedzie za pozno

ja sam zabralem dzis 13 szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrales ale nie sam:D cudenka szkoda ze tych nicht for kaufen nie sprzeda:(


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mozecie mi powiedziec gdzie miesci sie sklep Domyslam sie ze warszawa a bede w tym tyg w stolicy.Prosze o namiary.

Dzieki i Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek udostępnia nam to forum do wymiany opinii, do dzielenia się informacjami - też o innych, konkurencyjnych w stosunku do jego sklepu - miejscach gdzie można w Polsce kupować korale i sprzęt.

I robi to całkiem gratis, z własnej kieszeni płacąc za domenę, serwery, prąd.

Podać adres sklepu, stronę www sklepu, czy podzielić się własnymi odczuciami z bytności lub robienia zakupów jeszcze wypada - po to jest forum.

Ale uskuteczniać reklamę - @Bizonik

to już jest co najmniej niestosowne.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale nie robie nikomu reklamy napisalem ze ma za***iste korale i nie ja podawalem adres sklepu czy strone www a po za tym wiem ze Lukasz ma to w domu a nie w sklepie wiec napawno nie robie reklamy sklepowi a ze ma sklep i pewnie bedzie mozna czesc kupic w sklepie ale z tego co widzialem i z przedkosci znikania korali z jego akwarii to do sklepu niewiele trafi.

Wiec nie pisz ze robie reklame sklepu bo tak nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres strony to acropora.pl

Przez przypadek chciałem edytować posta - a go usunąłem.

@Bizonik

Informacja o dostawie jest na stronie sklepu, więc Łukas zbędzie to sprzedawała jako sklep - a nie jako Twój kolega. Jako że wkrótce również uruchamiają sklep on-line - mam prawo traktować ich jak potencjalną konkurencję - dlatego w przysżłosci tego typu posty(z kryptoreklamą) będą niestety usuwane.

PS. To nie pierwszy raz - potem jesteś zdziwiony że jest tak a nie inaczej.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bizonik :

przywiozl cudenka

(...)

ceny naprawde super wiec walcie do niego

@Bizonik, powiedz mi,

jak wygląda reklama jak nie właśnie tak jak napisałeś?

TO JEST REKLAMA

a jakbyś jeszcze podał co ile kosztuje,

to byłaby już oferta handlowa.

Bizonik :

napisalem ze ma za***iste korale

a ja widzę, że napisałeś, że przywiózł za***iste korale

Bizonik :

a po za tym wiem ze Lukasz ma to w domu a nie w sklepie

a jakie ma znaczenie, gdzie przechowuje przywiezione życie?

Bizonik :

Wiec nie pisz ze robie reklame sklepu bo tak nie jest

Jak nie jesteś w stanie zrozumieć tego co robisz,

to po prostu dostosuj się do zasad ustalanych przez właściciela forum.

I nie bronię tu Przemka, bo nie raz werbalnie atakowałem ReefShop gdy nawalał,

ale gdyby ma moim forum ktoś tak się zachowywał, to nie byłbym tak tolerancyjny jak Przemek.

Gdy ktoś coś (forum) udostępnia innym za darmo, to ma prawo ustalać reguły i oczekiwać ich przestrzegania.

.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze dyskusja znow bedzie bez sensu bo to czyjes prywatne forum.a ja mam pomysl.ilu nas jest?niech moze kazdy wplaci wlascicielowi jakas symboliczna kwote i wtedy bedzie mozna pisac to co kazdy chce?

a jak nie da sie tak to jest inne forum gdzie mozna pisac to co sie chce.

a wracajac do wypowiedzi bizonika.nawet jakby dal ceny i inne rzeczy na forum to i tak ja kupuje tam gdzie mam blizej badz milsza obsluge.

niesadze zeby taka reklama nagle obnizyla obroty w innym sklepie.raz tu sa dobre ceny badz ciekawe korale raz w innym sklepie.tak bylo jest i bedzie.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, można pisać co się chce, z wyjątkiem reklamy handlowej.

Ja to rozumiem.

Nie byłoby tego wszystkiego, jakby Bizonik inaczej napisał posta.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze informacja ze są dostępne korale jakich w sklepach nie widziałem i ze można je gdzieś kupić służy raczej ludziom z forum a ze reklamę się robi... a jak inaczej przedstawić informacje ze jest coś bardzo fajnego do kupienia. Rozumiem ze nie można robić reklamy tylko ze to dokonca reklama nie była wiele osób z forum zna osobiście Łukasza i było to skierowane raczej do nich...to może dział targowisko tez jest reklama?


130x70x50 455l 100kg lr, grotech 4pompy, 2x150W 4x54W sciemniane, chłodziarka teco tr10, profilux, redox, Tunze 61000, 6000, mini reddragon 5000l , reddragon bubbleking 200, fr509 ecofos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja coś dopiszę :)

Panowie Bizonik i Szwentas, daję sobię rękę uciąć, że Łukasz nie byłby zadowolony, że na temat jego sklepu, tej dostawy i jako takiej reklamy dyskutuje się tu na forum i sprzecza z Przemkiem. On zdaje sobię sprawę, że jest to forum prywatne i pewne zasady trzeba przestrzegać. Odzywają się głosy o "wolności słowa" ale tak naprawdę Przemek już niejednokrotnie pisał o warunkach jakie trzeba spełnić aby móc się tu reklamować i co wolno pisać, a co nie wolno. Dodam tylko, że ten post nie jest wymierzony przeciwko Akroporze bo z Łukaszem raczej się bardzo lubimy tylko wydaje mi się, że ktoś chce na siłę wyświadczyć mu "niedźwiedzią" przysługę :D


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli uwazacie ze zle zrobilem to poprosze Lukasza o wypowiedz co do tego tematu to raz a po drugie jesli trzeba bedzie to poprosze Przemka o zamkniecie tematu i wiem jedno ludzie szkoda tylko czasu na ta dyskusje chcialem poinformowac forumowiczow z Warszawy ze fajne korale przywiozl i warto podjechac bo ma rarytasy o ktorych przekonal sie Maciek i Robert i jeszcze jednen akwarysta ktorego imienia nie pamietam i warto sobie je zafundowac nie mowie ze trzeba ale warto choc zobaczyc. A co do reklamy to kazdy doskonale wie ze kazda wypowiedz dotyczaca towaru moze zostac za reklame nawet naganne wypowiedzi tez sa reklama a czy jest to reklama pozyteczna czy nie to tylko mozemy sobie sami odpowiedziec. A jesli urzytkownik Piotr Jan Rogalski uwaza ze jest to reklama to po co zaglada do tego typu postow i w nich sie wypowiada jesli uwaza to za reklame i temat smierdzacy to jest takie madre przyslowie nie ruszaj gowna bo potem badziej smierdzi.

Pozdrawiam i zycze milego zapatrywania sie w swoje akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie po to, aby nam wszystkim się tu przyjemniej pisalo, i zeby nikt do nikogo nie mial pretensji.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli Przemek nie usunął tego posta to uwazam ze jest ok i prosze nie odpowiadaj wiecej na moje posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak nadal nie rozumiesz o co chodzi.

O pewną kulturę poszanowania zasad, o których pisał kiedyś Przemek - tylko tyle.

EDIT:

Bizonik :

jezeli Przemek nie usunął tego posta to uwazam ze jest ok

Nie usunął i napisał co o tym myśli.

Jeżeli nadal uważasz, że wszystko jest OK ... trudno dalej dyskutować.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie przydala by sie karteczka "uwaga prosze nie draznic Trolla"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bizonik - przeczytaj ostatni post na pierwszej stronie, który napisałem. Potem przeczytaj na spokojnie, ze zrozumieniem post Przemka. Potem zastanów się i nie wyjeżdżaj z taką "chamówą".


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzicie i tu jest drobne niedociagniecie wczoraj jak bylem u Lukasza a potem pisalem post strona acropory nie dziala a ze bedzie sprzedawal w sklepie to dowiedzialem sie dzis a Przemku wracajac do twojego postu to jak go czytalem to bylo tylko napisane ze chciales edytowac post a niego usunac i podales adres acropory a potemzmianiasz caly post choc wiem ze tak tez mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracaja do zakupow to jest wolnosc rynku i mozna robiczakupy tam gdzie sie podoba rozumiem ze jesto to Twoje Przemku forum i ty ustalasz tu reguly ok dostosuje sie do nich

wmoim poscie nie chodzilo o rekleme tylko o informacje ze cos fajnego jest do obejrzenia bo nie wszystko Lukasz sprzedawal po za tym skonczmy z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przemku dziękuję za podanie adresu .

Jest to forum hobbystyczne na którym się udzielam również hobbystycznienie i nie reklamuję się, jak wielu innych.

Prawdą jest że update na stronie zrobiłem po 1 w nocy więc Paweł nie wiedział że już na stronce coś jest.

Pawle dziękuje za informację o dostawie. Rozumiem że zaraz po dostawie podałeś info tak jak przy innych wrszawskich dostrawach ciekawych zwierzaków (nie tylko moich) Faktycznie mocno pochwaliłeś dostawę ale widać że byłeś mocno "odjarany" zresztą posta npisałeś zaraz po wizycie u mnie.

Proszę Przemku zamknij temat, nie było to celowe ani nie miałem takiego zamiaru, chociaż bardzo mi miło że Paweł mnie tak zareklamował (jest mi zawsze miło jak ktoś coś o mnie napisze coś pozytywnego - to chyba normalne

Pozdrawiam


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to nie ma o co się awanturować bo nim Paweł(Bizonik )napisał pierwszego posta to korali zostało tyle co kot napłakał.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.