Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

@Trurl ja na środku mam pompę 6500l/h ustawiona na 90% oraz pompę 3000l/h skręconą na połowę zasilającą reaktor z siporaxem ustawiony w komorze odpieniacza. Większa część wody z góry(jakieś 70%) idzie przez refugium. Komora odpieniacza dostaje resztę ale dzięki pompie z reaktora przepływy przez obydwie komory się wyrównują. 

 

Ale jest też sprawa żeby się pochwalić. Zabawki kompletne, po weekendzie uruchamiam reaktor. Stanęło na Twistmanie z kolumną szlifującą, zasypie ARM, butli 2L (mam dwie takie na podmiany), zasilanie z pompy reaktora biomediów, elektrozawór odcinający CO2 w przypadku braku prądu. 

Plan aby wystartować bez sterownika pH, chociaż jak coś baza pod sterowanie gazem jest. Zasilanie miało być z pompy perystaltycznej ale niestety chwilowe covidowe braki na rynku uniemożliwiają mi ten zakup. Reaktor ma działać jako podstawa suplementacji, a "dobijanie" do potrzebnych wartości będzie się odbywać proszkami. Jak to wyjdzie w praniu zobaczymy... Na razie jestem dobrej myśli... 

IMG_20201015_115947_crop_34.jpg

dadario

dadario

@Trurl ja na środku mam pompę 6500l/h ustawiona na 90% oraz pompę 3000l/h skręconą na połowę zasilającą reaktor z siporaxem ustawiony w komorze odpieniacza. Większa część wody z góry(jakieś 70%) idzie przez refugium. Komora odpieniacza dostaje resztę ale dzięki pompie z reaktora przepływy przez obydwie komory się wyrównują. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.