Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

@katani Lubię zmieniać, co nigdy w tym hobby nie wyjdzie na dobre. Ogólnie chcę przy okazji zmiany skały mocno zredukować ilość korali i zrobić miejsce na nowe... Już długo wkurza mnie fakt, że mam kilka sporych kolonii ale tego samego gatunku... Od pół roku biorę się za to... Był nawet znajomy co chciał na raz całą skałę odkupić, jednak się wycofał no i tak wszystko teraz wisi w próżni. Plan jest trudny bo na ten czas muszę zorganizować lokum zastępcze dla córek no i od razu sprzedać komuś skałę i część korali... Już nawet nie wspomnę o masie szczepek jaka powstanie... 

Problemem też są galaxea i 2platygyry które potrafią poparzyć korale w zasięgu 20cm...

A co do nowego produktu... Tego nawet skałą nie można nazwać... 

dadario

dadario

Lubię zmieniać, co nigdy w tym hobby nie wyjdzie na dobre. Ogólnie chcę przy okazji zmiany skały mocno zredukować ilość korali i zrobić miejsce na nowe... Już długo wkurza mnie fakt, że mam kilka sporych kolonii ale tego samego gatunku... Od pół roku biorę się za to... Był nawet znajomy co chciał na raz całą skałę odkupić, jednak się wycofał no i tak wszystko teraz wisi w próżni. Plan jest trudny bo na ten czas muszę zorganizować lokum zastępcze dla córek no i od razu sprzedać komuś skałę i część korali... Już nawet nie wspomnę o masie szczepek jaka powstanie... 

A co do nowego produktu... Tego nawet skałą nie można nazwać... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.