Skocz do zawartości

Historia edycji

r_33

r_33

6 godzin temu, Słony leszcz napisał:

zapomniał o najstarszej kosteczce na forum... @r_33 Niby można przestudiować temat kolegi, ale jednak to nie to samo co na żywo posłuchać o ewolucji od niemierzenia niczego i dolewania kranówki, do dozowania balinga i karmienia korali dedykowanymi pokarmami

Dzięki za nominacje.

Ale ja tam.bym nie pasował na takim zlocie;)

Wszyscy wiemy w jaki sposób prowadzę kostkę. I wszyscy wiemy, że jest to metoda, z którą zdecydowana większość się nie.zgadza.

Wiedzy takiej "zaawansowanej" nie posiadam - większość rzeczy prowadzę intuicyjnie itp..

A całości mojej kontrowersyjnej metody dopełniają ostatnio wprowadzone błazenki .

Oberwało mi się za nie mocno. Zostałem tutaj i nie.tylko tutaj zwyzywany od sadystów więc myślę, że nie jestem odpowiednią osobą by mówić jako wykładowca na temat morszczyzny. Nie posiadam wiedzy takiej naukowej - jak pisałem wczesniej wszystko robię na czuja.

Więc.jakbym był na żywo to mogłoby dojść do linczu jakiegoś heheh

Ale.za to Ty jak najbardziej. Wyciągnąć kostkę z takich glonów szacun.

Pozdrawiam

 

r_33

r_33

5 godzin temu, Słony leszcz napisał:

Lista mogła by być oczywiście długa, ale jedna osoba natychmiast przychodzi mi do głowy: @zielony mintaj, jego glony i bajeczne miękasy:-) Pewnie fajnie by też było posłuchać @ktryco jego spsach, choć tu pewnie problemy formalne by były..

Bym zapomniał o najstarszej kosteczce na forum... @r_33 Niby można przestudiować temat kolegi, ale jednak to nie to samo co na żywo posłuchać o ewolucji od niemierzenia niczego i dolewania kranówki, do dozowania balinga i karmienia korali dedykowanymi pokarmami

Dzięki za nominacje.

Ale ja tam.bym nie pasował na takim zlocie;)

Wszyscy wiemy w jaki sposób prowadzę kostkę. I wszyscy wiemy, że jest to metoda, z którą zdecydowana większość się nie.zgadza.

Wiedzy takiej "zaawansowanej" nie posiadam - większość rzeczy prowadzę intuicyjnie itp..

A całości mojej kontrowersyjnej metody dopełniają ostatnio wprowadzone błazenki .

Oberwało mi się za nie mocno. Zostałem tutaj i nie.tylko tutaj zwyzywany od sadystów więc myślę, że nie jestem odpowiednią osobą by mówić jako wykładowca na temat morszczyzny. Nie posiadam wiedzy takiej naukowej - jak pisałem wczesniej wszystko robię na czuja.

Więc.jakbym był na żywo to mogłoby dojść do linczu jakiegoś heheh

Pozdrawiam

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.