Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

5 minut temu, Słony leszcz napisał:

A, to chyba że podrożało. Ja kupowałem hankę jeszcze po 200zł netto (246 z vat), gdzie w sklepach były przeważnie po ok 300 brutto. Ale trochę mam podejrzenie, że wreszcie zrobili ceny brutto, tylko jeszcze opisy po staremu są, że netto. Bo jak dodasz do koszyka, to się tam już wcale vat nie dolicza. Wiadomo, nie klikałem aż do końca, żeby się przekonać ile faktycznie będzie;-)

Ceny są netto, jak wrzucisz do koszyka to masz pod spodem VAT

W Hanna mierniki są droższe, w Erybce reagenty, w Hanna jest wszystko, w Erybce niektórych pozycji nie ma.

@Słony leszczmasz rację, w Hanna kupowałem swoje Hanki po 200 pln netto ok. rok temu

pdz

pdz

1 minutę temu, Słony leszcz napisał:

A, to chyba że podrożało. Ja kupowałem hankę jeszcze po 200zł netto (246 z vat), gdzie w sklepach były przeważnie po ok 300 brutto. Ale trochę mam podejrzenie, że wreszcie zrobili ceny brutto, tylko jeszcze opisy po staremu są, że netto. Bo jak dodasz do koszyka, to się tam już wcale vat nie dolicza. Wiadomo, nie klikałem aż do końca, żeby się przekonać ile faktycznie będzie;-)

Ceny są netto, jak wrzucisz do koszyka to masz pod spodem VAT

W Hanna mierniki są droższe, w Erybce reagenty, w Hanna jest wszystko, w Erybce niektórych pozycji nie ma.

pdz

pdz

Teraz, Słony leszcz napisał:

A, to chyba że podrożało. Ja kupowałem hankę jeszcze po 200zł netto (246 z vat), gdzie w sklepach były przeważnie po ok 300 brutto. Ale trochę mam podejrzenie, że wreszcie zrobili ceny brutto, tylko jeszcze opisy po staremu są, że netto. Bo jak dodasz do koszyka, to się tam już wcale vat nie dolicza. Wiadomo, nie klikałem aż do końca, żeby się przekonać ile faktycznie będzie;-)

Ceny są netto, jak wrzucisz do koszyka to masz pod spodem VAT

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.