Skocz do zawartości
dany

Akwa miesiaca

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakos nie moglem spac dzisiaj w nocy i przegladnalem cały reefcentral.com i nie znalazlem zadnego polskiego Tank of the month. Moze kogos zglosimy - a byloby kogo!


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka takich, ktore spokojnie moglyby reprezentowac Polske i jedno, ktore bije na glowe wiekszosc prezentowanych w TOTM zbiornikow. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja akwarium andrniewa:) bardzo ładne, Twoje Szymon też do brzydkich nie należy :D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie raczkuje, daleko do tego, zeby sie chwalic na takim forum. A zbiornik Andrzeja to ten, o ktorym wspomnialem, ze bije innych na glowe, tez za oceanem. Pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zgłośmy na ReefCentral akwa z Polski

z kraju Lecha Walesy :D - bo inaczej to chyba nie załapią o jaki kraj chodzi.

BTW.

Historia autentyczna.

Koleżanka ze studiów z PW była w USA na stypendium-wymianie studentów. Zwierzyła się kiedyś współlokatorce z pokoju, też studentce college`u, że chciałaby swojej matce mieszkającej w Polsce pokazać Stany.

No to rezolutna współlokatorka doradziła - wsiadaj w samochód i przywoź.

- Nie da rady samochodem, Polska leży w Europie (!!!), a matka boi się latać.

No to co za problem - podpowiedziała współlokatorka - niech przyjedzie pociągiem (sic !!!)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podlega dyskusji że akwrium Andrzeja jest bardzo ładne i miało by szanse na Akwarium Miesiąca .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porownac obecne akwarium miesiaca (wg mnie wcale nie powalajace) z akwarium Andrzeja - porownania nie ma:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra my tu gadu-gadu, ale jak to sie robi:) tzn zgłasza? No i moze andrew tez sie wypowie w kwestii, na ile jest zainteresowany :D?Andrew wypowiesz sie??


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wejdziesz na totm to na dole opisu jest taka ramka z napisem :

If you'd like to nominate a tank for Tank of the Month, click here or use the button to the right. trzeba kliknac byc zalogowanym (czytaj miec konto na reefcentral) i w jezyku kanguage napisac, ze nominujesz kolege andrniew a raczej jego akwa.

generalnie czy kolega andrnew ma cos naprzeciw a nawet za ? bo juz chcialem pisac do reefcentral...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko :D

Skoro koledzy z forum myślą że warto spróbować , to czemu nie.

@kaziko , jak możesz to napisz zapytanie jaka specyfikacja jest potrzebna ?

Jestem zarejestrowany na reefcentral , ale ostatnio mam problemy z zalogowaniem bo mnie wyrzuca , nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestm za zgloszeniem zbiornika Andrzeja ale decyzja nalezy do niego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, to tylko kwestia dotarcia do nich, pomyslnego wyslania zgloszenia. Efekt moim zdaniem powinien byc murowany. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam "permisiona":D na nominowanie. Chyba jestem tam za krotko zarejestrowany. Moze jest ktos z Was dłużej zarejestrowany niż ja? Niech spróbuje. Mimo szczerych checi nie dam rady:(


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nikt inny z "permission" tego nie chce zrobic to ja moge sie tym zajac. Wytypujmy jedna osobe, ktora sie tym zajmie - procz typowania wypada podac jakies uzasadnienie i jeszcze ladnie to z angielska sforumuowac. Jak ktos ma jakis pomysl moge uzyczyc ewentualnie konta. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mogę złożyć zgłoszenie, mógłby ktoś mi pomóc "ładnie" napisać wiadomość. Mogę pisać tylko jeszcze błędy narobie:D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory guys, ale jak wy tu gadugadu to ja juz akurat napisalem i wyslalem propozycje z pytaniem na reefcentral, myslalem, ze to pojdzie jako mail, okazalo sie poszlo jako post na forum, jakby nie bylo poczekajmy na odpowiedz.

Teraz Polska!

:D:D:D:D:D:D


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozemy tez napisac, ze to jest akwarium kogos poczatkujacego na naszym forum, i ze jak im sie spodoba, to przeslemy tez zdjecia tych ladnych zbiornikow z kraju Goloty:D.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Andrzej - początkujący , dobre :D.

Swoją drogą jestem ciekawy czy zdjęcia trafią na reefcentral.

Trzymam kciuki.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, bo gdzies czytalem, ze zazwyczaj maja juz TOTM gotowe na 2,3 miesiace z gory. Ale jestem pewien, ze predzej czy pozniej zobaczymy tam zbiornik Andrzeja :D Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.