Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

@sith114 wiesz co nie będę sie przejmował takimi rzeczami . Zaraz pewnie można obliczyć czy kolanko 90 stopni nie spowoduje tez zmniejszenia przepływu . Będę miał około 700 litrów obiegu pompa będzie 12 k mam tez jako cyrkulatory 2 gyre 350 które chce dać na tylniej szybie skręcone by nie przestawiły mi skał :) wiec martwych stref na 100% nie będzie wiec nawet jak obieg będzie wolniejszy nic to nie zmieni w jakiści wody bo i piasku nie planuje wiec wszystko prędzej czy poniej i tak trafi do clarisea lub rewizją do refugium 

@katani u mnie zleci tylko tyle ile przeleci przez grzebień . Z balkonu nie zleci prawie nic bo będzie tam poziom wody tylko do koca rurki rewizji , wiec zleci różnica miedzy rewizją a spływem . 
 

mozecie mi jeszcze powiedzieć czy na rewizji tez dać zawór czy wystarczy tylko na spływie 

Hoom

Hoom

@sith114 wiesz co nie będę sie przejmował takimi rzeczami . Zaraz pewnie można obliczyć czy kolanko 90 stopni nie spowoduje tez zmniejszenia przepływu . Będę miał około 700 litrów obiegu pompa będzie 12 k mam tez jako cyrkulatory 2 gyre 350 które chce dać na tylniej szybie skręcone by nie przestawiły mi skał :) wiec martwych stref na 100% nie będzie wiec nawet jak obieg będzie wolniejszy nic to nie zmieni w jakiści wody bo i piasku nie planuje wiec wszystko prędzej czy poniej i tak trafi do clarisea lub rewizją do refugium 

@katani u mnie zleci tylko tyle ile przeleci przez grzebień . Z balkonu nie zleci prawie nic bo będzie tam poziom wody tylko do koca rurki rewizji , wiec zleci różnica miedzy rewizją a spływem . 

Hoom

Hoom

@sith114 wiesz co nie będę sie przejmował takimi rzeczami . Zaraz penie można obliczyć czy kolanko 90 stopni nie spowoduje tez zmniejszenia przepływu . Będę miał około 700 litrów obiegu pompa będzie 12 k mam tez jako cyrkulatory 2 gyre 350 które chce dać na tylniej szybie skręcone by nie przestawiły mi skał :) wiec martwych stref na 100% nie będzie wiec nawet jak obieg będzie wolniejszy nic to nie zmieni w jakiści wody bo i piasku nie planuje wiec wszystko prędzej czy poniej i tak trafi do clarisea lub rewizją do refugium 

@katani u mnie zleci tylko tyle ile przeleci przez grzebień . Z balkonu nie zleci prawie nic bo będzie tam poziom wody tylko do koca rurki rewizji , wiec zleci różnica miedzy rewizją a spływem . 

Hoom

Hoom

@sith114 wiesz co nie będę sie przejmował takimi rzeczami . Zaraz penie można obliczyć kat kolanka czy 90 stopni nie spowoduje tez zmniejszenia przepływu . Będę miał około 700 litrów obiegu pompa będzie 12 k mam tez jako cyrkulatory 2 gyre 350 które chce dać na tylniej szybie skręcone by nie przestawiły mi skał :) wiec martwych stref na 100% nie będzie wiec nawet jak obieg będzie wolniejszy nic to nie zmieni w jakiści wody bo i piasku nie planuje wiec wszystko prędzej czy poniej i tak trafi do clarisea lub rewizją do refugium 

@katani u mnie zleci tylko tyle ile przeleci przez grzebień . Z balkonu nie zleci prawie nic bo będzie tam poziom wody tylko do koca rurki rewizji , wiec zleci różnica miedzy rewizją a spływem . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.